Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DywanTv: niezmienne od dawna - trening typowo silowy odpuscilem...przy koncowce 2018? czy cos takiego, nie jestem pewien. teraz do tego powoli wracam pod nadzorem takiego Kota ze ślunska #pdk i aż ciekaw jestem dokąd mnie tenże jegomość doprowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

martwy klasyk 235, siad klasyk 200, front 160, klatka poziomo bodajże 150, ohp było coś blisko 100 - 97,5 albo 95.
@DywanTv: mmm...jakieś tam początki były bodajże we wrześniu 2013. coś sensownego zaczęło się dziać w maju 2015. domyślam się o co pytasz, więc z góry mówię - tak, przez ten czas można było osiągnąć dużo więcej i sylwetkowo i siłowo. sporo różnych błędów, do tego dość wymagająca praca łączona z nauką i jeszcze jakieś życie poza wymienionymi i siłownią ( ͡° ͜ʖ ͡°) innymi słowy, zabrakło mi
@Mirek_z_Mirkowa: przedramiona mam całkiem fajne, łapy subiektywnie oceniam jako po prostu słabe. co do klatki - też nie jestem zadowolony, ale fakt faktem, tutaj światło potęguje negatywne wrażenie, przy innym ujęciu to wygląda lepiej. natomiast nie widzę sensu żeby się bawić w jakieś pompowanie słabszych partii, szukania odpowiedniego kąta, światła i innych cudów, tylko po to żeby wrzucić zdjęcie w neta i zebrać parę lajków/plusów więcej.