Wpis z mikrobloga

Ponad tydzień temu coś mi zaczęło śmierdzieć w mieszkaniu. Szukałam, sprawdzałam, nic nie znalazłam. W ubiegły czwartek odkryłam, że to z wentylacji, zgłoszone do administracji, w piątek sprawdzili i wg. nich nie ma problemu. Od wczoraj śmierdzi już konkretnie w całym mieszkaniu, a dzisiaj pod drzwiami piętro niżej larwy much... Administracja jednak sprawdzi co się dzieje. Mieszka tam młody chłopak, nie polak, informatyk... Nie taguję, bo brakuje mi pomysłu jak to otagować.
  • 517
@justypl wróciły wspomnienia, tego smrodu nie da się zapomnieć. Parę lat temu jak mieszkałem jeszcze w kamienicy miałem piętro niżej sąsiada- porządny facet, dwa sklepy spożywcze ale żona mu nagle zmarła i strasznie zaczął chlać. Pojechaliśmy na trzy tygodnie do Szwecji wracamy a u nas w mieszkaniu troszkę zajeżdża jakby zdechłym szczurem, dwa dni później przyjechała rodzina sąsiada i odkryli że się powiesił na drzwiach od łazienki.
@justypl: znajomy (też w Wawie) miał podobną sytuację. Ogólnie szukajcie chaty, bo trochę czasu minie zanim wejdzie tam ekipa sprzątająca. Z tego co pamiętam to właściciel mieszkania musi to opłacić. Administracja i policja będą umywać rączki :/
@justypl: znajomy (też w Wawie) miał podobną sytuację. Ogólnie szukajcie chaty, bo trochę czasu minie zanim wejdzie tam ekipa sprzątająca. Z tego co pamiętam to właściciel mieszkania musi to opłacić. Administracja i policja będą umywać rączki :/


@SOBEAR: To właściciel zmarł. Administracja bierze to na siebie
UPDATE: wg. info od policji, prokurator zajmuje się sprawą i kilka najbliższych dni nie wejdzie do mieszkania ekipa sprzątająca. Do wszystkich, którzy twierdzą, że to bait, CHCIAŁABYM.


@justypl: kup 10 kostek zapachowych po 4 zl i rzuc mu kilka na balkon kilka na swoj i kilka przed jego drzwi i do mieszkania jak da rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@justypl zadzwon do tej czypy z adminiatracji i powiedz jej ode mnie, że pisać maila w takiej sytuacji to moze do orange po lepszy abonament. Wiedzą, że uja moga i powinni dzwonić na 112 z marszu.


@WarszafskiWaz: Wszystko ogarnięte. Policja i Straż Pożarna załatwiła sprawę. Dziś zwłoki wyjeżdzają