Wpis z mikrobloga

Ponad tydzień temu coś mi zaczęło śmierdzieć w mieszkaniu. Szukałam, sprawdzałam, nic nie znalazłam. W ubiegły czwartek odkryłam, że to z wentylacji, zgłoszone do administracji, w piątek sprawdzili i wg. nich nie ma problemu. Od wczoraj śmierdzi już konkretnie w całym mieszkaniu, a dzisiaj pod drzwiami piętro niżej larwy much... Administracja jednak sprawdzi co się dzieje. Mieszka tam młody chłopak, nie polak, informatyk... Nie taguję, bo brakuje mi pomysłu jak to otagować.
  • 517
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: nie wiem, podobnież leży (tak, wciąż leży, prokurator musi dotrzeć żeby sytuację ogarnąć. Mamy info z administracji, że posprzątają mieszkanie jak tylko dostaną zgodę od służb co może potrwać nawet kilka dni. Nie ogarniam tego) na łóżku, na brzuchu, ale ja tak śpię. Czyli możliwe, że ot tak zmarł. Niebieski jest świadkiem (on zadzwonił na 112) i możliwe, że dowiemy się czegoś więcej.
  • Odpowiedz
@crazykokos: Potrafisz przyjść na finalizację spotkania z kwotą mniejszą niż umówiona, bo ktoś ma problemy zdrowotne i innego wyjścia nie ma jak zaakceptować, że jest 10 tysięcy mniej niż ustaliliście. Podła zagrywka i to bardzo.

Dlatego w opisie dałem Ci kilka linijek tekstu do czego jesteś w stanie się posunąć, żeby zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Maksyma "Po trupach do celu" pasuje idealnie do Ciebie, aż muszę nadpisać informacje o Tobie. Oczywiście dam lenny face, po tym co mi
  • Odpowiedz
@justypl: Współczuję. W moim bloku mieszka dużo starszych, samotnych osób i taka sytuacja miała miejsce już dwa razy. Raz w środku lata, smród taki, że musieliśmy się na jakiś czas wyprowadzić, a typa tak rozłożyło, że ciało "wtopiło" się w kanapę. Na szczęście da się wywietrzyć, nie było potrzeby wyrzucać kanapy, dywanu, czy o co tam się obawiacie.
  • Odpowiedz
@spere: wiesz nie wiem do konca jak to jest, bo potem oddajemy klucze tej ekipie. ale jedne mieszkania robia ekspresowo a inne dluzej, wiec mozliwe ze jest kucie scian itp. w przypadku niektorych.
@ExitMan: ojejku, 10 k w te czy w te. juz nie dramatyzuj. bylam NEGOCJATOREM SPRZEDAZY, wiec nogocjowalam w opor i czesto nieczysto, ale co z tego jak i tak przechodzilo.
nie chca 10k taniej, to
  • Odpowiedz
@justypl: taka sama sytuacja spotkała moich teściów, tylko w ich przypadku dwa piętra niżej i było ciężko, jak gość od razu pod wami to współczuję. Jego mieszkanie będzie zupełnie do przeorania. 2-3 tygodnie od zgonu do smrodu to standard podobno. Zrywali posadzkę, kafelki, wszystko. U teściów smierdziało jeszcze przez ok tydzien-półtora po czyszczeniu i dezynfekcji. Rodziny z dziećmi na cały ten czas spały po rodzinach
  • Odpowiedz
u masz inne mieszkanko, po zbieraczce. Tez syf i smród okropny, ale ogarnelismy elegancki apartament i można znowu zamieszkać i sobie żyć.

Normalna rzecz.

To po tym typie ze wpisu tez bym chętnie kupiła, ogarnęła i zarobiła ¯\(ツ)/¯


@crazykokos: Jesteś flipperką?
  • Odpowiedz
@justypl: UPDATE: nowy patrol policji właśnie nas poinformował, że dzisiaj zabiorą zwłoki, ale/i będą wietrzyli mieszkanie... tak przy okazji, zawsze szanowałam strażaków, ale po dzisiejszym dniu, oni wiedząc co ich czeka, wchodzą do takiego mieszkania bez masek itp. Ci ludzie zasługują na naprawdę największy szacunek.
  • Odpowiedz