Wpis z mikrobloga

Dla mnie też są bez smaku. Jak przyszły borówki, to wyglądały ładnie, tak samo pachniały, ale smak... Czułam się, jakbym jadła trociny. Poleżały przez noc, bo zastanawiałam się, czy je wyrzucić. Jak się tak przewietrzyły, były lepsze w smaku, ale dalej daleko im było do borówek.
  • Odpowiedz
@milejska: mam wywalone na te zelki, bo nie jem slodyczy, wiec tak z perspektywy osoby kompletnie nie zainteresowanej:

Skoro dodalas na czarno goscia, ktory odpowiada za PR tej firmy, a potem krecisz kolejne posty i wolasz dziesiatki (jak nie setki) osob i to ciebie najwiecej pod tagiem #gusto dziasj, to dosc latwo stwierdzic kto w tym ukladzie jest dzbanem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: dziękuję za kolejny głos rozsądku w tej dyskusji, ciężko dyskutować, gdy okienko wykopu twierdzi, że nie mogę odpisać w danej dyskusji
  • Odpowiedz
@ecco:

dziękuję za kolejny głos rozsądku w tej dyskusji, ciężko dyskutować, gdy okienko wykopu twierdzi, że nie mogę odpisać w danej dyskusji


Typiara zablokowała mnie i @KRISSVector, która podobno jej nie zna, więc to chyba troll
  • Odpowiedz