Wpis z mikrobloga

Wow... Mamy poniedziałek! PONIEDZIAŁEK. Kto może imprezować w poniedziałek? Ano ktoś może, mianowicie młodziaki zapewne w wieku licealnym. To będzie trzecia impreza pod rząd w tym samym lokalu w budynku obok. Jak zwykle zaczyna się niewinnie, czyli usiąść w oknie na 5 piętrze i sobie w nim palić. Młode osoby.
Tamten lokal imprezowicze sobie upatrzyli jakoś wyjątkowo... bo jak wspomniałem to będzie trzecia impreza pod rząd z jednym dniem na sprzątanie pomiędzy!
I to w poniedziałek!

Ja wiem że te moje wysrywy brzmią jak społecznik, jak jakiś dziadek co krzyczy na młodzież "idź mi z tom dyskorolkom! stond!". Jednak zastanówmy się, co na to wpływa... Czy czepiałem się 18stki sąsiadki która umcowała tak że było słychać umc umc w nocy ale nic więcej, żadnych krzyków, śpiewów w poprzednim bloku co mieszkałem?
Czy wzywałem policję do śmiejącego się sąsiada piętro niżej o 22:15? Nie. Bo tak jak ja, oni też wypoczywali przed kolejnym dniem pracy w tygodniu, a dłużej posiedzieli w piątek, może sobotę.
A co się dzieje tutaj? Gdy ta młodzież czy stare dziady przyjeżdżają? Pełna swoboda, zezwierzęcenie. Nie da się tolerować pijackich śpiewów na całe gardło o 4 w nocy, ani zrzucania kubków po mc przez okno, wrzasków, awantur, ani syfu jaki po sobie zostawiają. Przyzwyczaić się można do jakiejś formy hałasów, wyścigi w środku nocy za oknem? Spoko, pierdneli wydechami, pojechali. Restauracja wypuszcza ostatnich pijanych gości? No spoko pokrzyczą i wracają do domu (chociaż z tym też ciężko), ale cała noc losowych krzyków, śmiechów czy śpiewów? Nie da się.
I może przesadzę... ale sam fakt że siedzą w oknie na 5 piętrze, po pijaku... To się skończy tragedią, i wtedy usłyszymy.
"16 latek zmarł od odniesionych obrażeń po upadku z 5 piętra, na 18stce kolegi w wynajmowanym krótkoterminowo lokalu"
"Czy wynajem krótkoterminowy do drugi escape room?"
"Czy musi dojść do zaprószenia pożaru przez turystów żeby pojawiły się kontrole i regulacje?"
"Mieszkańcy opisują swoje doświadczenia z głośnymi lokatorami wynajmów krótkoterminowych"
"Miasta proszą o zmiany w prawie umożliwiające regulacje wynajmu krótkoterminowego"

Skąd my to znamy... Polak mądry po szkodzie.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach