Wpis z mikrobloga

  • 1408
#rozdajo dla 2 osób spośród plusujących!

Dla jednej zestaw moich prototypowych trójkątów, dla drugiej zestaw wisiorka i breloka z serii galaktycznej z mojego sklepu

Wysyłka oczywiście na mój koszt, losowanie w niedzielę popołudniu.

Ustawiam też na weekend wysyłkę gratis przy zamówieniu za min 50zł - po weekendzie jadę na urlop w bieszczady, więc to ostatnia szansa otrzymać szybko przesyłkę, później będzie przerwa w dostawach bo mam zamiar  porządnie się byczyć, uciec trochę od internetu i patrzeć na gwiazdy w parku ciemnego nieba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PS: macie jakieś ciekawe miejscówki w bieszczadach które wg. Was trzeba odwiedzić? Zbieram miejsca warte zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rekodzielo

Aaa i wołam @a__s miałem Cię zawołać jak będzie nowa kolekcja, całkiem zapomniałem wybacz!
bkwas - #rozdajo dla 2 osób spośród plusujących!

Dla jednej zestaw moich prototypowy...

źródło: comment_1598097851cIulCsZqua04HQ1Bmj3d7T.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
A prototypowe trójkąty to póki co najmniejsze rzeczy jakie robiłem (17x16x5mm) więc malowanie jest niezłym wyzwaniem :D
  • Odpowiedz
@bkwas: PS: mógłbyś rozważyć customowe produkty - ktoś ci coś małego przysyła a ty to zalewasz żywicą i robisz wisiorek. Może o takiej opcji piszesz na stronie, nie sprawdzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4833478: Czasem zdarzy się, że ktoś napisze do mnie o indywidualne projekty albo właśnie coś swojego do zalania, ale prawda jest taka, że ja się zawszę boję takich zleceń - gdy robię po swojemu mogę robić błędy, a gdy ktoś daje coś swojego co ma jeszcze wartość sentymentalną... A żywica nie wybacza błędów więc zwyczajnie sram pod siebie przy takich zleceniach i wolę robić wszystko po swojemu nawet jeśli przyniesie mi
  • Odpowiedz
@bkwas: To prawda, ale może też chodzić o zupełnie niesentymentalne ale za to nietypowe przedmioty związane z jakimś hobby lub pracą. Coś co po prostu nie przyjdzie Ci do głowy albo coś co ta jedna osoba bardzo chce ale nikt inny nigdy w życiu tego nie kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że robisz płytki PCB, mi by przyszło do głowy pełno jakichś nietypowych elementów które by
4833478 - @bkwas: To prawda, ale może też chodzić o zupełnie niesentymentalne ale za ...

źródło: comment_15981010510TlapvG3uO6brEqIssZJpp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@4833478: oj to prawda co mówisz - czasem ludzie wpadną na tak dziwną a jednocześnie fajną rzecz, że zbieram szczękę z podłogi : D

Były już aparaty słuchowe, włosy psa, ulubiona mp3, a raczej płytka z niej, kondensatory, procesory, bursztyny, monety, kawałki materiału, czterolistne koniczyny, kwiatki, czy po prostu piasek z plaży gdzie ktoś był na wakacjach : D

Ktoś chciał kiedyś żebym zalał... Ząb.

Także w różną stronę to może
  • Odpowiedz
Halo halo - wołam @Zyrop i @Commandos wygraliście Miruny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zyrop zestaw trójkątów a @Commandos zestaw wisiorek + brelok. Jeśli zależy Wam na wymianie, dogadajcie się między sobą.

Odezwijcie sie do mnie na PW - potrzebuję od Was tylko danych do paczkomatu i jutro/pojutrze nadam przesyłki :)

Dzięki za plusowanko!
  • Odpowiedz