Wpis z mikrobloga

Czy znajdzie się ekspert i wypowie się co nieco o zachowaniu tego psa?
Mi się wydaje, że próbuje bawić się z tym tygrysem - macha ogonem, biega wkoło. Ponadto nie ma typowych oznak postawy agresywnej - warczenie, szczerzenie zębów, najeżona sierść. Mam dwa psy (mały i średni) i często się bawią w podobny sposób, mały jeszcze łapie zębami średniego za uszy (ma duże) albo za tylną łapę. A może to już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Kick_Ass: jestem pewien, że dorosły tygrys na wolności z łatwością poradziłby sobie z molosem. Porównaj wagę, doświadczenie, siłę uścisku szczęki i uderzenia łapy. Molos dla tygrysa to posiłek, a nie równy przeciwnik w walce o życie.
Na tym filmiku tutaj pies miał szansę tak blisko podejść, bo tygrys był bardzo malutki i na łańcuchu i zapewne w złym stanie psychicznym przez niewolę. Szkoda, że film tak krótki, bo chętnie bym zobaczył
@deyna
Ale koty polują używając głównie zaskoczenia i skaczą na kark unikając konfrontacji, molos ma tak dużo skóry na karku że spokojnie starczyło by na drugiego takiego. Uścisk szczęki i waleczność też niczego sobie. Uważam że face to face taki bydlak mógłby powalczyć z tygrysem.
Nikt nie daje #!$%@? o to, że sam tygrys jest na uwięzi, brudny zaniedbany na jakimś ogródku? Oraz, że sam niczemu winny pies został wypuszczony tylko po to aby został rozszarpany przez zwierzaka trzy razy cięższego (dobra, moze znacznie mniej bo ten sierciuch nie dojada bo pewnie nie ma co dojadać).
Jakiś psychol zrobił film dla uciechy ludzi jemu podobnych, jeśli ci się ów film podoba to widać że twórca osiągnął swój