Wpis z mikrobloga

tak zgodnie z przepisami a nie tworząc własne i wmawiając sobie, że mała nierówność asfaltu to dziura. Ha tfu.


@unclefucker: Wszystkie argumenty ci wytrąciłem, to teraz starasz się z dziury zrobić nie dziurę. Jesteś żałosny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reddin: kolejny raz przewija mi się gdzieś twój post i z pelnym przekonaniem mogę wywnioskować ze jesteś chory na głowę. Narracja w twoich postach jest identyczna jak w przypadku skrajnych lewaków albo prawakow, widzisz tylko jedna stronę medalu czyli złych kierowców jednocześnie robiąc maksymalne wyparcie w kwestiach złych rowerzystów jakby takowi nie istnieli. Ogarnij się albo idź leczyć pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak, obowiązek zatrzymania jest uchylony ale nadal jest obowiązany zjechać jak najbardziej w prawo. I nie ma tam słowa: "możliwie" - Prawo o ruchu drogowym, Stan prawny na dzień 20.08.2020, Dz.U.2020.0.110 t.j.


@markyslim: O HUI ale fikołek XD

Art. 16 4

Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.