Wpis z mikrobloga

Ale jestem wściekły. Właśnie zadzwoniła do mnie mama. Kiedy razem z tatą wracali z wakacji z żagli, w nocy na postoju ukradziono im żaglówkę. Starą, prawie 40-letnią żaglówkę, na której od ponad 35 lat pływały 3 pokolenia mojej rodziny z niezliczonymi przyjaciółmi.

W drodze okazało się, że podczas wyciągania z jeziora, do przewodów w wózku dostała się woda, w związku z czym przestały działać światła i bez oświetlenia nie można było jechać wieczorem. Łódka została zabezpieczona na zatoczce, a rodzice nocowali w okolicy.
Wszystko miało miejsce w Nowej Grabownicy między Ostrów Mazowiecką a Brokiem na DK50.

Łodka (typ Sportina) jest dość charakterystyczna, mocno niebieska, ma niecałe 7m długości
Na burcie ma nazwę "KOLEBA" numer boczny VC 551
jechała oczywiście ze złożonym masztem.

Sprawa od razu rano została zgłoszona na #policja , ale może ktoś widział gdzieś ciągniętą żaglówkę - w końcu to niecodzienny widok (+ łódka zajmuje prawie cały pas ruchu)

#zalesie #zlodzieje #pomocy #pytanie #zagle #plywanie
Krakatoa - Ale jestem wściekły. Właśnie zadzwoniła do mnie mama. Kiedy razem z tatą w...

źródło: comment_1597747655sx9mfhN14NzgVSbSLQKnSH.jpg

Pobierz
  • 13
@h0llow00 @Szarozielony @sebar25 @l1pka @Pogostemon @Rga79 @Kuork @K__A @b4rney @karmelkowa @StaryWedrowiec @kuciaq @Wynoszony @slabyslabek @Rymcymcymw @elf_pszeniczny @lojawyk

pozwoliłem sobie zawołać was do znaleziska, jeżeli możecie wykopać to na główną, żeby więcej osób to zobaczyło, byłbym bardzo wdzięczny (,)

https://www.wykop.pl/link/5656351/skradziono-zaglowke-bardzo-prosze-o-pomoc/
@PeterFile: idiotyczna sytuacja. do łódki ciężko wejść kiedy jest na wózku, to ponad 1,5m wysokości jak nie więcej. Bez drabiny nie ma szans - Mama na pewno nie dałaby rady. Najgorsze, że zatrzymali się w miejscu, gdzie nie było ani zasięgu ani internetu. Dodatkowo prosto - do Broka trzeba było jechać przez nieoświetlony las, a zawrócić z łódką do Ostrów Mazowieckiej byłoby niebezpiecznie przy takim natężeniu ruchu. Na nasze nieszczęście stwierdzili,
@Krakatoa: Jestem pełen podziwu dla złodziei gdzie oni to sprzedadzą wartość niska popyt sezonowy jeszcze transportować trudno co za zjeby nie ludzie a żeby im się maszt na mordę zwalił (°°