Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzinach spełniłem swoje marzenie - kupiłem Mazdę 6 z silnikiem 2.5l, 192 km, automatem i najwyższą wersją wyposażenia SkyPassion( ʖ̯)

Jest to dla mnie szczególnie ważne, bo marzyłem żeby autem takiej klasy jeździć może w wieku 35-40 lat, ale to co zrobiłem ze swoim życiem w ostatni rok jest nadal dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Jakby mi ktoś ze 2 lata powiedział, że tak dzisiaj będzie wyglądać moje życie, to bym mu powiedział, że jest jebniety xD

Zainwestowałem kilkanaście tysięcy w swój rozwój, a w tym czasie zaliczyłem 2 awanse w firmie, zostałem kierownikiem i zarządzam kilkuosobowym zespołem. Mam nawet MacBooka służbowego. A 2 lata temu to dla mnie szczytem marzeń było trzymanie dziewczyny za rękę. Dzisiaj mam same dziewczyny w zespole.

Bagno rozkmin to był dla mnie dancefloor. Ciągle tylko myślałem, że jestem gorszy, że coś jest nie dla mnie, że ja nie dam rady. Nie potrafiłem w ogóle rozmawiać z ludźmi, a co dopiero z dziewczynami. Jestem z siebie po prostu mega dumny, bo czuję że musiałem psychicznie nadrobić duża część życia. Ostatni rok bardzo dużo mnie kosztował, nie tylko pieniędzy, choć były miesiące, że więcej wydawałem niż zarabiałem, bo mieszkam sam i sam się muszę utrzymać z tym wszystkim. Kosztował mnie przede wszystkim wysiłku psychicznego. Co chwilę wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Co chwilę przełamywanie swoich barier. Wiele razy toczyłem ogromną wojnę w głowie.

Teraz jest moment, że mam również namacalny rezultat pracy, jaka wykonałem w postaci samochodu :)

Mam nadzieję, że mój post doda trochę kontrastu na tym portalu, gdzie większość tylko narzeka jak jest źle. Wiem, bo też tam byłem.

#chwalesie #pokazauto #samochody #motoryzacja #wygryw
Pobierz JEST-SUPER - Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘ‿ʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzin...
źródło: comment_1597564311kZy3MJOXdh3icmxXXgrSnf.jpg
  • 71
"marzyłem żeby autem takiej klasy jeździć może w wieku 35-40 lat"
"Mam nawet MacBooka służbowego"
"Dzisiaj mam same dziewczyny w zespole."
"namacalny rezultat pracy, jaka wykonałem w postaci samochodu"

OP trafił w sidła jakiegoś kołcza, zapłacił 5k za skołczowanie go, i efektem jest jego SUKCES w wyżej wymienionych cytatach... OPie, ogarnij się, bo jeszcze bardziej Ci sprali łeb niż miałeś wcześniej XD Choć mam nadzieję że to zarzudga.
@bambadjan: ziomek, byłem na mentalnym dnie i dzięki rozwojowi zmieniłem diametralnie swoje życie, a ty mi mówisz, że nie potrzebowałem do tego szkoleń, dzięki którym to wszystko osiągnąłem, no spoko xD lepiej faktycznie było nic nie robić, teraz miałbym lepiej xD

@zagadkowamakrela: przesiadłem się z auta o wartości 10 tys zł więc dla mnie prowadzi się ją rewelacyjnie ;)

@Mjau: dziękuję, szkoda czasu tu co niektórym odpisywać, ale wiedziałem
@1q2w3e4r5t "Mirki z #ksiegowosc od jakiej kwoty opłaca się przejść na b2b z UoP? Na dzień dzisiejszy koszty pracodawcy u mnie to ok 6650 zł, więc na taką kwotę bym dostawał fv brutto. Wziąłbym auto w lessing z rata ok 1200 zł + ok 600 zł na paliwo" sorry nie doczytałem że 600 na paliwo to grubo ponad 50% pensji razem z AC i serwisami :P
myślałem że to bycie rozsądnym, jeśli możesz rocznie zapłacić za ubezpieczenie tysiąc złotych mniej,


@JEST-SUPER: oczywiście, że to bycie rozsądnym. Ale to jest właśnie "mentalność biedaka", którą przedstawia @krabar (kolego Krabar, bez obrazy). Mianowicie skoro "bogacza" na coś stać, to po co oszczędza na czymś innym. Może właśnie m.in. dlatego stać, bo umie oszczędzać tam, gdzie się da?

A na NLP warto uważać. Sam kiedyś się w to bawiłem i owszem,