Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzinach spełniłem swoje marzenie - kupiłem Mazdę 6 z silnikiem 2.5l, 192 km, automatem i najwyższą wersją wyposażenia SkyPassion( ʖ̯)

Jest to dla mnie szczególnie ważne, bo marzyłem żeby autem takiej klasy jeździć może w wieku 35-40 lat, ale to co zrobiłem ze swoim życiem w ostatni rok jest nadal dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Jakby mi ktoś ze 2 lata powiedział, że tak dzisiaj będzie wyglądać moje życie, to bym mu powiedział, że jest jebniety xD

Zainwestowałem kilkanaście tysięcy w swój rozwój, a w tym czasie zaliczyłem 2 awanse w firmie, zostałem kierownikiem i zarządzam kilkuosobowym zespołem. Mam nawet MacBooka służbowego. A 2 lata temu to dla mnie szczytem marzeń było trzymanie dziewczyny za rękę. Dzisiaj mam same dziewczyny w zespole.

Bagno rozkmin to był dla mnie dancefloor. Ciągle tylko myślałem, że jestem gorszy, że coś jest nie dla mnie, że ja nie dam rady. Nie potrafiłem w ogóle rozmawiać z ludźmi, a co dopiero z dziewczynami. Jestem z siebie po prostu mega dumny, bo czuję że musiałem psychicznie nadrobić duża część życia. Ostatni rok bardzo dużo mnie kosztował, nie tylko pieniędzy, choć były miesiące, że więcej wydawałem niż zarabiałem, bo mieszkam sam i sam się muszę utrzymać z tym wszystkim. Kosztował mnie przede wszystkim wysiłku psychicznego. Co chwilę wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Co chwilę przełamywanie swoich barier. Wiele razy toczyłem ogromną wojnę w głowie.

Teraz jest moment, że mam również namacalny rezultat pracy, jaka wykonałem w postaci samochodu :)

Mam nadzieję, że mój post doda trochę kontrastu na tym portalu, gdzie większość tylko narzeka jak jest źle. Wiem, bo też tam byłem.

#chwalesie #pokazauto #samochody #motoryzacja #wygryw
JEST-SUPER - Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘ‿ʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzin...

źródło: comment_1597564311kZy3MJOXdh3icmxXXgrSnf.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JEST-SUPER: Ale czym się chwalić? Wygrales go? Zbudowakes wlasnymi rękami? Wywalczyleś zniżkę 50%? :)
Ludzie kupują różne rzeczy a samochód ma prawie każdy stąd zawsze kisnę z tego tagu :)
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER:

A 2 lata temu to dla mnie szczytem marzeń było trzymanie dziewczyny za rękę. Dzisiaj mam same dziewczyny w zespole.


xD, faktycznie to to samo

A tak serio to gratki, tylko nie rozumiem bo piszesz ze w ostatnim roku zdarzało Ci się więcej wydawać niż zarabiać a teraz bierzesz nowe auto? Jeśli to pasta to całkiem niezle, jak truestory to gratuluje
  • Odpowiedz
@lemansblue: ( )
@trololo55: nie, wyszedłem dla czegoś kompletnie innego, bo chce dawać coś dobrego dla innych ludzi w pracy, ale jeśli realizuje się w życiu i przy tym zarabiam odpowiednio dużo i mogę sobie pozwolić na zakup samochodu, który był dotychczas w mojej sferze marzeń, to jak najbardziej to zrobię i się z tego cieszę. To jakbyś milionerowi powiedział 'dlaczego się rozwijałeś,
  • Odpowiedz