Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzinach spełniłem swoje marzenie - kupiłem Mazdę 6 z silnikiem 2.5l, 192 km, automatem i najwyższą wersją wyposażenia SkyPassion( ʖ̯)

Jest to dla mnie szczególnie ważne, bo marzyłem żeby autem takiej klasy jeździć może w wieku 35-40 lat, ale to co zrobiłem ze swoim życiem w ostatni rok jest nadal dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Jakby mi ktoś ze 2 lata powiedział, że tak dzisiaj będzie wyglądać moje życie, to bym mu powiedział, że jest jebniety xD

Zainwestowałem kilkanaście tysięcy w swój rozwój, a w tym czasie zaliczyłem 2 awanse w firmie, zostałem kierownikiem i zarządzam kilkuosobowym zespołem. Mam nawet MacBooka służbowego. A 2 lata temu to dla mnie szczytem marzeń było trzymanie dziewczyny za rękę. Dzisiaj mam same dziewczyny w zespole.

Bagno rozkmin to był dla mnie dancefloor. Ciągle tylko myślałem, że jestem gorszy, że coś jest nie dla mnie, że ja nie dam rady. Nie potrafiłem w ogóle rozmawiać z ludźmi, a co dopiero z dziewczynami. Jestem z siebie po prostu mega dumny, bo czuję że musiałem psychicznie nadrobić duża część życia. Ostatni rok bardzo dużo mnie kosztował, nie tylko pieniędzy, choć były miesiące, że więcej wydawałem niż zarabiałem, bo mieszkam sam i sam się muszę utrzymać z tym wszystkim. Kosztował mnie przede wszystkim wysiłku psychicznego. Co chwilę wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Co chwilę przełamywanie swoich barier. Wiele razy toczyłem ogromną wojnę w głowie.

Teraz jest moment, że mam również namacalny rezultat pracy, jaka wykonałem w postaci samochodu :)

Mam nadzieję, że mój post doda trochę kontrastu na tym portalu, gdzie większość tylko narzeka jak jest źle. Wiem, bo też tam byłem.

#chwalesie #pokazauto #samochody #motoryzacja #wygryw
JEST-SUPER - Mirki i Węgierki, świetujcie ze mną (ʘ‿ʘ) 2 miesiące po moich 24 urodzin...

źródło: comment_1597564311kZy3MJOXdh3icmxXXgrSnf.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JEST-SUPER: to chyba musi byc bait. Zarabiasz 5,5k brutto i uwazasz za wielki sukces wziac fure w leasing ktora razem z kosztami bedzie Cie kosztowac polowe pensji?To nie sukces a lekkomyslnosc.
  • Odpowiedz
  • 1
@krabar ale ja się nie odnoszę do tego, co tam sobie op pisał, jak to fajnie, że ma MacBooka. Tylko do kwestii, że warto brać współwłasnośc ze względu na polisę. A Ty mi wyskakujesz, że to bieda umysłowa, bo przy sprzedaży będzie trzeba wziąć podpis od dziadka. No proszę Cię ( )
  • Odpowiedz
Nie rozumiem co powoduje taką frustrację u Was, że jakiś random z internetu kupił sobie samochód i jest zadowolony z tego jak polepszył standard swojego życia? To jest jakiś kosmos, że wchodzicie na mój profil i wyciągacie cokolwiek, żeby mi zarzucić, że jestem nikim i nic nie osiągnąłem. Część osób się przywala, że mam ubezpieczenie z dziadkiem. Czy widzieliście kogoś bogatego przez lata, który wywala niepotrzebnie pieniądze, żeby tylko ludzie myśleli, że go stać na wszystko? Nie, bo ludzie bogaci są bogaci dlatego, że nie żyją w przepychu i nie p------------i każdej złotówki byle by tylko ludzie myśleli, że stać ich na wszystko. PS. jako główny właściciel wszystkie sprawy mogę załatwiać samodzielnie, a dziadek nie ma już swojego auta i żadnego wypadku nie spowoduje, więc nie stracę zniżek (ale to już nie pasuje do waszej teorii).

Cześć tutaj p----------a się, że NA PEWNO wydaję teraz 50% pensji na samochód i jestem debilem. Nie wiecie ile zarabiam, nie wiecie jak żyję, nie wiecie z kim żyję, nie wiecie jakie mam opłaty, nawet nie wiecie jaką mam ratę i nie wiecie ile miałem wkładu własnego. Ale wiecie, że mnie na pewno nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O rozwoju i NLP najgłośniej pewnie wrzeszczą Ci, którzy nawet swojego samochodu nie mają, a ni mieszkania i wg. nich najlepiej nic w zyciu nie robić, bo przecież jak się ktoś rozwija, to na pewno ktoś mu sprał mózg. Tak, na pewno poszedłem na szkolenie i po chwili zadłużyłem się na całe swoje życie bo uwierzyłem, że człowiek może wszystko. Oczywiście z rata w wysokości 3/4 mojej pensji. Szkoda strzępić
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER gratulacje, też nad nią myślałem jedynie w wersji kombi ( która jest krótsza od sedana!) jednak stwierdziłem że szkoda trochę kasy a kredytów jakoś nie lubię. Szerokiej drogi życzę!
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Piękne auto, gratulacje! Mi też się udało sporo lat temu i kupiłem coś podobnego, ale się nie chwalę bo to BMW, które ma złą sławę :)

Taka mazda sztos, dalszych sukcesów życzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ oczywiście, że nie, bo to czy jeździsz na gaz czy na benzynę nie wpływa na oc pozostałych uczestników ruchu. W przeciwieństwie do rejestrowania na tate/dziadka na wsi
  • Odpowiedz
  • 0
@JEST-SUPER ple ple ple, jakbyśmy mieli rację to napisałbyś że zarabiasz 10k, na samochód wydajesz 2k i jesteś król.

To jest oczywiście nieprawda, bo pracujesz w sprzedaży czy innym tego typu gównie, gdzie raz masz 10k ale raz 1k,tylko jeszcze tego nie wiesz, a twoj Kołcz zabrania na ten temat dyskutować, żeby inni cię nie uświadomili
  • Odpowiedz