Wpis z mikrobloga

@johnmorra 2k za mieszkanie normalne, drugie tyle na jedzenie, autko, opłaty. Koszty życia jak człowiek w 2020 roku bez fajerwerków kosztuje minimum 3x najniższa krajowa w pl
  • Odpowiedz
@lekkonieobecny: ja mowie ze tak zazwyczaj jest w uk w gorborobotach i jest to prawda wiec nie wiem o co ci chodzi za bardzo a pozatym moglbys dokladniej czytac co pisalem to bys wiedzial ze nie robie juz dodatkowych sobot bo pracuje na akord i robie okolo 160h
  • Odpowiedz
@voltovnik: nie popadajmy w skrajnosci.

Uk to nie tylko Londyn tak samo Polska to nie jest tylko Kraków czy Warszawa... dlatego jak juz porównuje tansze do życia miasto w UK porównam z tanszym w Polsce. Nikt sie nie pcha na salony jak zarabia minimalną. Ludzie żyją wtedy skromniej. Napisalem ze za minimalna krajowa lepiej sie zyje w UK niz w PL

Irytuje mnie jedynie #!$%@? wykopków ze nikt nie robi za
  • Odpowiedz
@pavlovs_dog: widac ze musisz miec jakis kompleks czy cos bo ja nidgy nic nie pisalem nic o 300h. Chyba ze dla cb 24 nadgodzin to jest 300h wiec spoko. Pozatym ja nie przekonuje tylko pisze jak to wygladalo na moim przykladzie zwyklego fizola
  • Odpowiedz
@johnmorra Wrocław, ale orientuje się jak to wygląda w mniejszych miastach, tylko że w mniejszym mieście dasz te kilka stówek mniej za to mieszkanie i tak samo zarobisz kilka stówek mniej więc na to samo wychodzi, a i mam na myśli 40-50 metrowe mieszkanie dla 2 osób a nie jakiś kurnik 30 metrów, ale masz rację że jak już masz te najniższa to lepiej żyć w mniejszym mieście niż pchac się do
  • Odpowiedz
@Ziomek420 pomagałem znajomym ogarnąć pracę w okolicy, to nikt nie miał ciężkiej pracy. Żadnych norm, nadzór minimalny, wyjebka po całości. Dopiero w miejscach zdominowanych przez imigrantów jest #!$%@? 24/7.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@voltovnik: dlatego zawsze piszę, że jak masz zamiar robić jakaś budowlankę, proste prace itd., To można to samo robić w mieście typu Wałbrzych, gdzie za 120-140k zł kupisz mieszkanie 50 metrów. W biedzie zarobisz tyle samo, co we Wrocławiu, jako policjant tak samo, jako jakiś glazurnik podobnie(bo jak masz auto, to możesz robić roboty w całym dolnośląskim). Więc jeśli żona pracuje w biedzie, gdzie na start jest 3200 brutto, a facet
  • Odpowiedz
@Ziomek420: Uwielbiam jak tacy (jak się określiłeś) zwykli fizole ogłaszają prawdy objawione na zasadzie ja tak robię i to jest dobrze, jak ktoś robi inaczej to jest niedobrze i głupi. Zostaw takie tematy dorosłym ludziom.
  • Odpowiedz