Wpis z mikrobloga

Floor press 205kg (z lekką pomocą)
Na siłowni już klima działa więc da się trenować xD Jakieś 2-3 tygodnie temu naciagnąłem delikatnie lewy piersiowy po zakończeniu serii w wyciskaniu hantli (55 albo 60kg) przez nieuwagę ręka mi się przesunęła, nie było żadnego bólu tylko dziwne uczucie w głowie xD Dopiero na kolejnym treningu wyciskania poczułem delikatne kłucie, @Poemat dotyka teraz małych chłopców i nie ma czasu na mnie więc nie było jeszcze wizyty u fizjo xD za to z ręką jest już dużo lepiej prawie nie czuć już dyskomfortu. Obecnie mam 2 treningi wyciskania (1 ciężka, 1 lekka) i 3 razy trening pleców. 205 było bardzo lekkie na rękach i na dole, asekuranci pomagali mi pierwszy raz i nie dali powalczyć więc nie wiadomo czy by poszło bez pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kupiłem neopreny ze strength shopu L i myślałem że będą dobre, niestety są tak ciasne że przez worki na śmieci trzeba je nakładać xD
Dzisiejszy trening:
Floor press chwyt średni: 70x3, 100x3, 130x2, 150x2, 170x1, 190x1, 205x0,95( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spoto press chwyt średni 3x4x150
Wyciskanie wąsko z pauzą: 2x5x150
Landmine press: 3x10x40+sztanga
Zmodyfikowane Tate press: 3x10x(2x20)
Wznosy hantli w przód: 3x8x(2x15)
Dipy na maszynie siedząc: 3x10x120
Waitress walk: 3x20sx12kg

#mikrokoksy #silownia
  • 9
@Darksed: Nie wiem jak u Ciebie, ale ja we floor press, nigdy nie mogę dobrze się ustawić, zawsze czuje że plecy mam źle ustawione, i nie mogę odpowiednio wypchnąć klaty, i nie ważne czy nogi mam proste czy ugięte, zawsze coś nie tak jest.

Btw, dobrą asystą do floor press, jest CG floor press z mocną pauzą na dole :)