Wpis z mikrobloga

@pcstud: nie przeraża Cię, że ludzie mają #!$%@? na ostatnie protesty w Tajlandii, Kaszmirze, albo Honkongu? Ile razy czytałeś ostatnio na wykopie o protestach w Boliwii albo Brazylii? Białoruś należy do grupy tych państw które gówno obchodzą 99% światowej opinii publicznej. Najwyżej sąsiednie państwa trochę się interesują, a większość krajów ma teraz własne problemy
@pcstud: A Ty jak bardzo interesujesz się protestami w Honk Kongu? Masz nierealistyczne oczekiwania ziomeczku. Oczywiście nie umniejszam tego co tam się dzieje, też mi jest przykro, że ludzie są tak traktowani - liczę tylko, że między innymi my wyciągniemy z tego odpowiednie wnioski.
Korwin co teraz powie? A wiem że demokracja jest dla głupich a łukaszenka dobry. Macie za wschodnia granicą przykład państwa Korwina. Ciekawe który z was którzy głosowali na tego gościa wytrzymałoby w takim areszcie dobę. Cwaniaki zza komputera. Jak mówił Marcin n. Kozak w necie #!$%@? w świecie.
@pcstud: chcialbym, zeby kazdego z tych milicjantow zamkneli na dwa dni do celi z zatwardzialymi kryminalistami, ktorzy tak samo ich potraktuja - czyli #!$%@?, rozebranie do naga i straszenie, ze ich tak przecwela, ze żony ich nie poznają. ot, taka ludowa sprawiedliwość
@pcstud: organizacje mają #!$%@?, bo Białoruś to drugi, no prawie trzeci, świat i nie mam tam czarnych/LGBT/muzułmanów/Żydów/innych poszkodowanych przez zbrodniczy reżim
@pcstud: myślisz, że dobro wsród ludzi rządzących istnieje? nie, istnieją tylko interesy, a dobrzy są niszczeni, no chyba, że ich działania będą w interesie lub przynajmniej odwrócą uwagę "plebsu", wielu ludzi zresztą też pomaga tylko po to, by samemu dobrze się pokazać