Wpis z mikrobloga

@g4rin: coś w tym jest, ale ma chyba na rękach założone jakieś usztywnienie pod kurtką, a na twarzy nie ma śladów, bo policja/milicja nie pałuje po głowie, chodzi o ból i unieruchomienie, nie zabicie, względnie zrobienie z kogoś warzywa. Ojciec kiedyś mi opowiadał jak jego znajomego spałowało zomo to chłop w ubraniu wyglądał na nietkniętego, ale pod spodem był fioletowy od siniaków.
  • Odpowiedz
Przerażające, ale to jest bezcelowe. Łukaszenka ich spacyfikuje a nawet jeśli im by się udało Łukaszenkę obalić to będzie wojna a'la Donbas/Krym :( Rosja przecież nie pozwoli Białorusi uciec ze strefy wpływów. Nie pozwoliła Ukrainie to i nie pozwoli Białorusi. Przykre ale oba te państwa przespały jedyną okazję po upadku ZSRR. Muszą czekać na totalną zapaść i chaos w Rosji, może przy okazji wymiany Putnia, ale i to niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@pcstud: Ja #!$%@?. Ile Wam trzeba, żebyście przestali łykać taką propagandę? Bili bili #!$%@? a dziewczyna żadnego śladu nie ma i oczywiście nie pokaże. Nie dziwię się, że świat chyli się ku upadkowi jak tak łatwo jest zmanipulować ludzi.
Nie pamiętacie manipulacji, kłamstw i prowokacji KODowców? Kłamali tak samo.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: @sinls: co miesiąc ktoś wrzuca jakieś instagramowe płaku płaku kobiet z zachodu rzekomo pobitych w metrze przez imigrantów i wykopki tak samo łykają. Przecież w internecie nikt by nie kłamał, nie inscenizował..
  • Odpowiedz
@shoananas:

nie mówię, że ta typiara to aktorka, ale po co udostępniać takie niezweryfikowane gówno (jeszcze bez źródła)

Jeśli aktorka, to rangi oscarowej - w pełni spójna mowa ciała, zborna wypowiedź, autentyzm emocji. Jest przepaść między jej wypowiedzią, a np. czytaną z kartki dramatyczną relacją szpitalną covidowej histroniczki z marca. Tak czy siak, to co mówi nie odbiega przecież specjalnie od tego co słyszymy o poczynaniach OMONu, ani tym co
  • Odpowiedz
A jakieś ślady pobicia? Cokolwiek? Wiem ze zle się dzieje, ale tak płakać i gadać to już nie raz widziałem i wszystko było grane.


@g4rin: Raz czy dwa trafisz na jakichś #!$%@? patusów w mundurach na jakimś dołku to się dowiesz jak pobić, a nie obić ¯\_(ツ)_/¯
Rzecz jasna nie polecam i nie popieram.
  • Odpowiedz