Wpis z mikrobloga

UE, ONZ, Amnesty International itp. cisza. Tragedia dla tych ludzi.


@Salamandra0258: cisza, bo nie wysłali ci raportu z działań? xD każda z tych organizacji conajmniej zabrała głos w sprawie wydarzeń na Białorusi.

kompletnie nic z tym nie robią.

@pcstud nie kłam, bo robią
  • Odpowiedz
@pcstud: Do tego samego dąży Kościół Katolicki w Polsce za przyzwoleniem władzy.
Organizują już bojówki pod nazwami "Armia Boga", "Rycerze Chrystusa", "Wojownicy Wiary", którzy terroryzują przechodniów ze względu na przykład na kolor włosów. To są już bojówki religijne, na wzór religijnej milicji Talibanu.
  • Odpowiedz
@Salamandra0258: a co mogą zrobić, żeby poczuli się bezpiecznie? UE już zapowiedziało sankcje, a czego oczekujesz od AI to nie mam pojęcia. btw co zrobiłeś w tej sprawie, oprócz płakania na mirko?
  • Odpowiedz
@pcstud: To jest bardzo smutne, ale grunt by te ofiary nie poszły na marne.
Społeczeństwa za naszą wschodnią granicą mają trochę odmienne podejście do krzywdy kobiet.
Tam kobieta nie jest kojarzona z roszczeniową damesą, ale z matką, siostrą... Władza bijąca zwykłe szare dziewczyny to aż trudne do wyobrażenia. To łamie wszelkie układy w myśl których pałuje się aktywistów, ale nie rusza zwykłych ludzi. Ciężko będzie to odkręcić. Moim zdaniem przegięli pałę i teraz się zastanawiają jak to wytłumaczyć.

Stawiam, że linia będzie jakaś taka: "Tak, pałowaliśmy, przepraszamy, to był nasz błąd, ale zrozumcie - baliśmy się Majdanu, Libii, Syrii. Szanujemy zwykłych ludzi!"
Tylko jak z tej pozycji zrobić fikołka do "o wyborach nie rozmawiajmy"? Nie umiem sobie
  • Odpowiedz
cały świat ma na to #!$%@? i kompletnie nic z tym nie robią.


@pcstud: Przecież tak było jest i zawsze będzie:)
II wojna i wszyscy którzy mieli w dupie zaatakowane państwa, dopóki im to nie zagroziło i ich interesom.
Jugosławia i wysłanie tam Mazowieckiego, jako najwolniejszego z ONZ żeby udawać, że coś się dzieje, coś robimy, ale żeby się ślimaczyło przez obserwatora z ramienia ONZ. A ten zadziwił wszystkich swoją surową oceną nicnierobienia i braku działań ONZ opisanych w Raportach T.Mazowieckiego z byłej Jugosławii.
Ukrainę też wszyscy mieli w dupie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@musztym: chłop nie jest od interweniowania na białorusi tylko światowa polityka i organizacje.

Sankcje srankcje, jak Polska chciała zwołać nadzwyczajne posiedzenie UE to nas wyśmiano jak mamy czelność jak u nas niema praworzadności. Zapowiedzieli, że może będą sankcje jak msz-ty się spotkają. Wszyscy mają #!$%@? tylko u nas ktoś larum podnosi
  • Odpowiedz
@PolskiBumelant: sankcje na Białoruś są praktycznie cały czas nakładane, więc nie widzę powodu dla których teraz miałoby być inaczej. Na szczęście mam kontakt z UE, więc napisz mi co powinni zrobić, a ja im przekażę.

jak Polska chciała zwołać nadzwyczajne posiedzenie UE to nas wyśmiano jak mamy czelność jak u nas niema praworzadności


no kto by się spodziewał, że olali gości którzy cały czas atakują ue i nie przestrzegają umów
  • Odpowiedz