Wpis z mikrobloga

@pcstud: To jest bardzo smutne, ale grunt by te ofiary nie poszły na marne.
Społeczeństwa za naszą wschodnią granicą mają trochę odmienne podejście do krzywdy kobiet.
Tam kobieta nie jest kojarzona z roszczeniową damesą, ale z matką, siostrą... Władza bijąca zwykłe szare dziewczyny to aż trudne do wyobrażenia. To łamie wszelkie układy w myśl których pałuje się aktywistów, ale nie rusza zwykłych ludzi. Ciężko będzie to odkręcić. Moim zdaniem przegięli pałę
@veldrinn:

idź być głupim gdzie indziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Idź kłamać gdzie indziej:
https://www.donald.pl/artykuly/JYosFmCm/warszawa-zolnierze-chrystusa-zaczeli-pelnic-warte-pod-pomnikiem-zeby-zapobiec-dalszym-profanacjom

Tęcza nie profanuje.
Tęcza jest wyrazem poparcia osób LGBT.

Osoby LGBT walczą przeciwko naruszaniu praw człowieka, walczą o zachowanie człowieczeństwa, sprzeciwiają się wykluczaniu, walczą z kremlowską propagandą, która chce zrobić z Polski kopię zacofanej, brutalnej i przykrej Rosji.
Pobierz 976497 - @veldrinn: 
 idź być głupim gdzie indziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Idź kłamać gdzie in...
źródło: comment_15974023262A3tFYA4IT47Fy4CJ9qmsz.jpg
cały świat ma na to #!$%@? i kompletnie nic z tym nie robią.


@pcstud: Przecież tak było jest i zawsze będzie:)
II wojna i wszyscy którzy mieli w dupie zaatakowane państwa, dopóki im to nie zagroziło i ich interesom.
Jugosławia i wysłanie tam Mazowieckiego, jako najwolniejszego z ONZ żeby udawać, że coś się dzieje, coś robimy, ale żeby się ślimaczyło przez obserwatora z ramienia ONZ. A ten zadziwił wszystkich swoją surową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@musztym: chłop nie jest od interweniowania na białorusi tylko światowa polityka i organizacje.

Sankcje srankcje, jak Polska chciała zwołać nadzwyczajne posiedzenie UE to nas wyśmiano jak mamy czelność jak u nas niema praworzadności. Zapowiedzieli, że może będą sankcje jak msz-ty się spotkają. Wszyscy mają #!$%@? tylko u nas ktoś larum podnosi
@PolskiBumelant: sankcje na Białoruś są praktycznie cały czas nakładane, więc nie widzę powodu dla których teraz miałoby być inaczej. Na szczęście mam kontakt z UE, więc napisz mi co powinni zrobić, a ja im przekażę.

jak Polska chciała zwołać nadzwyczajne posiedzenie UE to nas wyśmiano jak mamy czelność jak u nas niema praworzadności


no kto by się spodziewał, że olali gości którzy cały czas atakują ue i nie przestrzegają umów :)