Wpis z mikrobloga

Przecież sytuacja na Ukrainie dla nas wyszła zajebiście,


@azurro: mówie jak wyszliśmy PRowo, i o tym jak ukraina nas olała xD I całe PO zostało olane xD

A co do migracji - to właśnie o to chodzi Polskiemu rządowi. By ich ściągnąć.
  • Odpowiedz
@azurro: oho pan pracodawca, nikt tak nie wyrucha Polaka jak drugi Polak xD Polacy nie chcą robić za śmieszne pieniądze, Ukraińcy coraz częściej uciekają do Niemiec, to i potrzebni już Białorusini na minimalnej lub na czarno? No tak, Tobie wybudują willę, najważniejsze jest tylko moje 4 litery, a wy niewolnicy #!$%@?ć na pana, bo tamci już nie chcą, niedobrzy oni xD

w dzisiejszych czasach Niemiec lepiej traktuje Polaka, (choć i
Paruwkowy__Skrytorzerca - @azurro: oho pan pracodawca, nikt tak nie wyrucha Polaka ja...

źródło: comment_1597262783YmERyvUCzrNkS7m8T8ISaS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@azurro rosyjska propagandą odpuściła na wykopie? xD jeszcze nigdy w historii wykopu nie było tyle homofobii, rasizmu i anty-EU co teraz. Propaganda i pożyteczni idioci działają pełną parą.

@Klopsztanga jakimi niby wrogami z Ukrainą jesteśmy?? Czyżbyś był emigrantem na zmywaku w UK? Mamy olbrzymią imigrację Ukraińców, którzy przyjeżdżają tutaj, uczą się, pracują i płacą podatki.
Jedyna wrogość jest wśród debili i pożytecznych idiotów, którzy łykają ruską propagandę i tydzień w
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: oczywiście lewicowy troll musi zbijać kapitał polityczny i rzucać gównem na konfederacje przy każdej okazji. Konfederacja jest partią liberalna-narodowo. A Białoruś jest dumnym spadkobiercą #!$%@? lewicowego raju jakim był ZSRR, wiec skończ szczekać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eriicforrester: można im pomóc jako "uchodźcom".
Piszę to 100% poważnie i bez jakiejkolwiek ironii. Oczywiście jak idą im się opuścić kraj. Ugościć, nakarmić, napoić, pomoc w urzędach itp
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Płace fachowcom 300zł dziennie, umowa i często obiady i bonusy za szybciej wykonaną prace, w budowlance są takie braki, że żaden trzeźwy i potrafiący coś robić Polak nie pracuje dla kogoś, bo ma już swoją działalność. Jedyni nasi to młodzi, którzy się uczą, jak sie nauczą to też założą swoje firmy, wiem to i wcale sie nie dziwie. Jedyny powód dla którego Ukraińcy robią w polskich firmach jest to, że nie mogą zakładać działalności.
Pracowałem wcześniej w UK i często miałem większe stawki niż miejscowi, wiesz czemu? Bo byłem #!$%@? lepszy.
Nikt mnie nie #!$%@?ł, nie gonił. Założyłem tam własną działalność i klienci chętnie korzystali z moich usług. Nie dlatego, że byłem tańszy - po prostu brytole wiedzą, że Polak w UK jest gwarantem jakości.
Takim samym gwarantem jakości są dla mnie goście ze wschodu, im sie zwyczajnie chce i potrafią uszanować zasady - w pracy nie pijemy. Z drugiej strony znam wielu ludzi, którzy narzekają jak to 'ich' ukraińcy są leniwi i #!$%@?. Jak sie płaci 150 zł to co sie dziwić - jaka płaca, taka praca.
Aha i sram na twoje kapitały, #!$%@? mam co mój pracownik zrobi ze swoimi pieniędzmi, może je nawet wysłać nigeryjskiemu księciowi, ja płace za wykonane zlecenie.
Chociaż z drugiej strony udało mi się namówić jednego majstra na ściągnięcie tu swojej rodziny, żony i syna, syn teraz studiuje, żonie
  • Odpowiedz