Wpis z mikrobloga

@Berezowski: może jest może nie, ale można mu odebrać władzę. Sam na starośc niech zdycha w miejscu gdzie nie chciałby. W takim wieku jakby żył na karaibach to by się źle czuł że musi zdychać tam gdzie nie chce.
@Klopsztanga: Co? Zdajesz sobie sprawę, że żyją w kraju w którym nikt oprócz ludzi wąsacza nie ma broni? W kraju gdzie jedynie policjantom i wojskowym żyje sie dobrze, więc są oddani dyktatorowi. Normalni ludzie mają atakować wojsko grabiami?
Prosze opisz w jaki sposób będąc białorusinem odebrałbyś mu władzę.
Jak cie skroją dresy i obiją morde to też mam powiedzieć, że widocznie lubisz być okradany, bo sie nie obroniłeś?
Ja wiem, że
@Klopsztanga: Dobra, zajrzałem na twój profil i strolowałeś mnie fest, przez chwile tak sie #!$%@?łem aż fajka musze zapalić.
Chciałem ci tylko powiedzieć, że swoimi żartami pomagasz propagandzie putina, on za takie rzeczy płaci - ty robisz to za darmo, bo jesteś super śmiesznym trolem. Tylko czy w takim razie z trola nie stajesz się pożytecznym debilem? dokładasz cegiełkę do #!$%@?łej propagandy gościu, to już nie jest trolling
@azurro: dobra ale na poważnie. Główną rolą Polski w tej sytuacji powinno być wypięcie dupy. Serio. Putin pragnie by Polska w ten konflikt się dołączyła... a później zostaniem wyruchani jak na Ukrainie - że wrogami się staliśmy,

Popatrz na swoje podwórko. PO zaskarżyła się Unii Europejskiej że PIS robi #!$%@? z konstytucją. Jak to wyglądało w Polsce? Szwaby znów się #!$%@?ą w nie swoje sprawy, szwaby znów chcą Polską władać itp.
@Klopsztanga: Przecież sytuacja na Ukrainie dla nas wyszła zajebiście, dzięki fali imigracji mamy boom, Polacy wykupują firmy na wschodzie, jest komu pracować, same plusy. Białorusinów już jest sporo, a najazd dopiero się zacznie, teraz uciekną nawet ci ambitni i zdolni, bo zobaczyli, że nie ma nawet jak walczyć.

Teraz o ile z miłą chęcią przyjmę do pracy bliskich nam kulturowo białorusinów, którzy pewnie zarobią mi na piękny dom nie marudząc, o