Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy. Narzekają, że ich faceci nic nie potrafią, muszą instruować jak i co zrobić, bo przecież facet sam w domu to nawet herbaty nie potrafi zaparzyć. A kobiety to wszystko potrafią! Ugotują, ogarną mieszkanie...

Lubię w takich sytuacjach pytać "to po co z nim jesteś, skoro on jest dla ciebie takim nieudacznikiem?". Gęba zamyka się w jedną sekundę, zapada cisza. A ja się dziwię, że nie mam zbyt wielu koleżanek XD

#grazynacore #heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_15971380606rXUJRXtha2o63T5uVBwlt.jpg
  • 52
Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy.

@Siaa: moja tak nie robi, wręcz przeciwnie, chwali się (ʘʘ) takie narzekanie jak Ty piszesz mnie też osobiście by irytowało.
@Siaa: mój maz nie jest nieudacznikiem, ale tez nie ogarnia. Jak trzeba to pojdzie i scianę wymuruje elektrykę położy albo napisze program, który sam będzie włączać bojer, żebym nie musiała chodzic do piwnicy. Ale nie ogarnie, żeby nie klasc pizamy bombelka na spodnie, nie skladac mi sukienek tylko wieszac albo ze kubki od trzech lat mamy na najnizszej, nie najwyzszej polce. I co pan zrobisz. Ja za to ogarniam cały dom,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@savanna: tylko, że jest różnica na moje ;)
Ty jesteś świadoma wad i zalet niebieskiego, różnic pomiędzy wami. Ty widzisz że się uzupelniacie i wszystko git.
Post opki jest imo o czymś innym. O tych durnych babach które krytykują faceta przy znajomych, narzekają do koleżanek jaki to nie jest ciapa- no słowna kastracja po prostu. Próbują się dowartościować cudzym kosztem, szczególnie przykre że kosztem najbliższej osoby
@Siaa: Jak co miesiąc zmienia układ rozmieszczenia rzeczy to co się dziwić.
Moja średnio raz w tygodniu robi generalny porządek w szafie z ubraniami, bo jak szuka jakiejś jednej konkretnej to wszystko wyrzuca a potem wkłada na szybko byle jak. I zawsze zarobiona ¯_(ツ)_/¯
@Siaa:
potrzeba dominacji i obniżenie poczucia wartości u partnera, wtedy w towarzystwie będzie bardziej zamknięty i inne osoby nie będą nim zainteresowane. Dzięki temu kobieta dominuje i czuje się bezpieczniej, bo nie ma zagrożenia, że jakaś inna zainteresuje się jej niewolnikiem. Najbezpieczniej dla mężczyzny jest wtedy wyciągnąć coś ośmieszającego kobietę, będzie inba, ale i spokój w przyszłości.
@Siaa: wydaje mi się, że po prostu najwięcej narzekają Ci co nie potrafią powiedzieć prosto co nie pasuje drugiej osobie, a wszystko da się wypracować jak się chce. Nie każda kobieta umie od razu gotować, sprzątać, prowadzić auto itd.. wszystkiego się uczy i tak samo jest z facetem. Jak będzie chciał to się nauczy. Kobiety czasem mają taką głupia manię, że jak powiedzą przy kimś myślą, że nagle facet im się
@Siaa: Też mnie to zawsze wkurza, ale najgorsze jest to przyzwolenie też na wszelkie żarty tego typu, wszelkie ubrania body dla niemowląt z napisami typu "Dasz radę tato!" no bo hehe wiecie hehe ojciec dzieckiem się nie potrafi zająć beka wh00j i przyklaskują takim "żartom" zarówno kobiety jak i mężczyźni - zresztą podobnie sytuacja wygląda gdy dotyczy stereotypów dot. kobiet. I tak właśnie w nawet takich pozornie małych rzeczach, "żartach" mamy
@Siaa: po co komu taki facet. Mój to mnie nauczył wręcz paru domowych pro tipów, jedynie nie gotuje bo to moje zadanie ¯\_(ツ)_/¯

Jakby mi ktoś tak narzekał wygłosiła bym mowę jak to mój facet wszystko idealnie sprząta, pomaga w domu, zna się też nawet na praniu itp.

Jeżeli by jakiś geniusz wtrącił że to mało męskie to bym się spytała z której pracy mojego narzeczonego by nie uciekł z krzykiem
Też mnie to zawsze wkurza, ale najgorsze jest to przyzwolenie też na wszelkie żarty tego typu, wszelkie ubrania body dla niemowląt z napisami typu "Dasz radę tato!" no bo hehe wiecie hehe ojciec dzieckiem się nie potrafi zająć beka wh00j i przyklaskują takim "żartom" zarówno kobiety jak i mężczyźni


@SquirrelsCanFly: o to to! Ja ostatnio weszlam na fb na jakąś grupe mamowa.

Oczywiście co jakiś czas ktoras gwiazda wrzuca niby śmieszny
Lubię w takich sytuacjach pytać "to po co z nim jesteś, skoro on jest dla ciebie takim nieudacznikiem?"


@Siaa: To musisz miec duzo znajomych :D Nie to, ze popieram ale wiem ja konczy sie szczerosc w niektorych przypadkach. To sa ladne teksty babskie w stylu ale dzisiaj ladna pogoda ich nie trzeba analizowac i na nie odpowiadac tylko je olewac bo nic nie znacza :D
@satori_7: jak je dobrze ekhem to będziesz miał śniadanie co rano nawet jak nie mieszka z Tobą.. to zależy też od faceta jak kobieta w jego obecności się zachowuje.
jeśli jedzie po facecie to oznacza że wie że on nie odpysknie i jest na pozycji wygranej..
@Siaa: myślę, że tu działa jakiś #!$%@? psychologiczne zjawisko :D. Przymus disowania bliskich osób w towarzystwie i to nie tylko męża, ale też np. dzieci. Jak się spotkają dwie matki, to często narzekają na bombelki, ile to mają z nimi roboty, itd. ale to wcale nie oznacza, że uważają, że mają beznadziejne dzieci. Nie wiem, może boją się, że jak będą mówić pozytywne rzeczy, to wyjdą na jakieś chwalipięty? Tak jak
@Siaa: moja rózowa zawsze mi w kłótni wypomina że ona dla mnie gotuje czyli "dba o mnie". Ja na to odpowiadam że obiad z dowozem to 25pln wiec nie musi się aż tak poświecac bo w związku mam inne oczekiwania.
@Siaa: Po co jest się z takim nieudacznikiem? Bo niestety większość to niedorajdy, mama i babcia traktowały go jak księcia, a potem mieli służącą w postaci dziewczyny, więc nie ogarniają. Jakby mieć takie wymagania, to 95% kobiet nigdy nie miałoby partnera.

Chociaż muszę dodać, że w Polsce nie jest jeszcze tak źle i mężczyźni na ogół potrafią coś ugotować, niektórzy całkiem dobrze. Jeden plus postkomunistycznego kraju, to że trzeba sobie umieć
@Siaa: Odnośnie tego zdjęcia to się nie dziwie. Jak mieszkam sam to zawsze wiem gdzie co jest, bo wiem gdzie odkładam. Wystarczy kilka tygodni pomieszkać z kobietą i już jest dezinformacja totalna. Szukam wazówki, otwieram szuflade w której zawsze była i nie ma jej. Pytam się gdzie jest to dostaje odpowiedź - w szafce. #!$%@?, mówie nie ma, patrzyłem. Podchodzi, otwiera, wyciąga.... Koduje sobie w głowie, przychodzę za jakiś czas i
Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy. Narzekają, że ich faceci nic nie potrafią, muszą instruować jak i co zrobić, bo przecież facet sam w domu to nawet herbaty nie potrafi zaparzyć. A kobiety to wszystko potrafią! Ugotują, ogarną mieszkanie...


@Siaa: bo wiele dziewczyn bierze sb debili facetów.
Powiem Ci ze swojego doświadczenia- w życiu nie słyszałem czegoś takiego odnośnie faceta, który dobrze zarabia,
Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy. Narzekają, że ich faceci nic nie potrafią, muszą instruować jak i co zrobić, bo przecież facet sam w domu to nawet herbaty nie potrafi zaparzyć. A kobiety to wszystko potrafią! Ugotują, ogarną mieszkanie...


@Siaa: plot twist jest taki, ze faceci jak musza to umieja to wszystko albo sie szybko naucza, tylko nie chca probowac z marudzacym i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Siaa: dziwne
Umiem prac i wywiesić pranie
Umiem coś sobie ugotować (może to dlatego że pracuje w gastronomii)
Lubię sprzątać
Nie lubię syfu
Więc robię większość rzeczy niż przeciętna "p0lka"
Może to dlatego nie mam dziewczyny ¯\_(ツ)_/¯, w sumie mi nie potrzebna
Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy


@Siaa: mnie zastanawia dlaczego takie schematy spotyka się w reklamach. Zwróciłaś może na to uwagę? Zwykle facet w reklamie to obolała ciamajda i nagle fik - wyskakuje uśmiechnięta kobieta z super rozwiązaniem.