Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy. Narzekają, że ich faceci nic nie potrafią, muszą instruować jak i co zrobić, bo przecież facet sam w domu to nawet herbaty nie potrafi zaparzyć. A kobiety to wszystko potrafią! Ugotują, ogarną mieszkanie...

Lubię w takich sytuacjach pytać "to po co z nim jesteś, skoro on jest dla ciebie takim nieudacznikiem?". Gęba zamyka się w jedną sekundę, zapada cisza. A ja się dziwię, że nie mam zbyt wielu koleżanek XD

#grazynacore #heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia
Siaa - Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów...

źródło: comment_15971380606rXUJRXtha2o63T5uVBwlt.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Siaa: No ale taka jest prawda.
Choć w drugą strone też to działa i faceci narzekają na partnerki.

Komentarz "z jakiegoś powodu mu/jej jednak pasuje " niestety nie znajduje zwykle zrozumienia :D
  • Odpowiedz
@agaja: Ale to można się dogadać na osobności, a nie robić szopki w towarzystwie przed znajomymi "jaki to mój chłopak jest beznadziejny". Na miejscu tego faceta to bym się zastanowiła nad taką relacją.
  • Odpowiedz
@Siaa: No ludzie są różni.
Natomiast mężczyźni tak samo nadają na partnerki, to nie jest wylacznie domena kobiet :)

A co do zastanawiania.. No cóż. Widać nie jest im aż tak źle.
  • Odpowiedz
@Siaa: niektórzy faceci robią z siebie niedorajdy życiowe z czystej wygody - lepiej jest przyjść, usiąść na dupie i otworzyć browarka niż się za jakąś robotę wziąć, a potem laski myślą, że są niezastąpione w związku xD
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade: nie ma. To nie jest konkurs kto sie gorzej zachowuje.
Naigrywanie się z najbliższej osoby, narazanie jej na publiczna śmieszność i kpiny jest w moum odczuciu niedopuszczalne.
Zresztą takie "żarty narzekające" zwykle są bardziej żenujące niż śmieszne
I smutne, że ktoś nie ma lepszych tematów do żartów niż rzekomo najbluzszy człowiek.
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawia mnie dlaczego kobiety robią w towarzystwie ze swoich facetów jakieś życiowe niedorajdy.

@Siaa: moja tak nie robi, wręcz przeciwnie, chwali się (ʘʘ) takie narzekanie jak Ty piszesz mnie też osobiście by irytowało.
  • Odpowiedz
@Siaa: mój maz nie jest nieudacznikiem, ale tez nie ogarnia. Jak trzeba to pojdzie i scianę wymuruje elektrykę położy albo napisze program, który sam będzie włączać bojer, żebym nie musiała chodzic do piwnicy. Ale nie ogarnie, żeby nie klasc pizamy bombelka na spodnie, nie skladac mi sukienek tylko wieszac albo ze kubki od trzech lat mamy na najnizszej, nie najwyzszej polce. I co pan zrobisz. Ja za to ogarniam cały dom,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Siaa: strategia przetrwania i ewolucja zarazem. Kobiety podswiadomie staraja sie zanizyc wartość mezczyzny z ktorym sa w zwiazku zeby jakas bezdzietna lampucara im go nie odbiła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@savanna: tylko, że jest różnica na moje ;)
Ty jesteś świadoma wad i zalet niebieskiego, różnic pomiędzy wami. Ty widzisz że się uzupelniacie i wszystko git.
Post opki jest imo o czymś innym. O tych durnych babach które krytykują faceta przy znajomych, narzekają do koleżanek jaki to nie jest ciapa- no słowna kastracja po prostu. Próbują się dowartościować cudzym kosztem, szczególnie przykre że kosztem najbliższej osoby
  • Odpowiedz
@Siaa: Jak co miesiąc zmienia układ rozmieszczenia rzeczy to co się dziwić.
Moja średnio raz w tygodniu robi generalny porządek w szafie z ubraniami, bo jak szuka jakiejś jednej konkretnej to wszystko wyrzuca a potem wkłada na szybko byle jak. I zawsze zarobiona ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@savanna: Chodziło mi dokładnie o to, co pisze @polczlowiekpolwykopek. Czym innym jest uzupełnianie się w związku (np. jeden woli odkurzać, drugi mopuje, czy jeden sprząta, drugi gotuje), a co innego jak ktoś celowo przy znajomych próbuje udowodnić czyjąś beznadziejność.
  • Odpowiedz
@Siaa:
potrzeba dominacji i obniżenie poczucia wartości u partnera, wtedy w towarzystwie będzie bardziej zamknięty i inne osoby nie będą nim zainteresowane. Dzięki temu kobieta dominuje i czuje się bezpieczniej, bo nie ma zagrożenia, że jakaś inna zainteresuje się jej niewolnikiem. Najbezpieczniej dla mężczyzny jest wtedy wyciągnąć coś ośmieszającego kobietę, będzie inba, ale i spokój w przyszłości.
  • Odpowiedz