Wpis z mikrobloga

#partiamem #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa

A co to się staneło temu Metzenowi? Widzę, że pan Romek go ostro znokautował. Ogólnie pewnie to wielka sztuka nie jest, bo gdzie pojawia się, to dziennikarze wyjaśniają go bez problemu. To nie tik_tok albo spotkanie z wyznawcami na "piwie". Typowy przedstawiciel #partiamem

XD #polityka
Pobierz EmDeCe - #partiamem #bekazkonfederacji  #bekazpisu  #bekazprawakow #bekazlewactwa 

A...
źródło: temp_file.png3152500783456854203
  • 91
@EmDeCe: Przecież memcen pewnie w majówkę i długi weekend chleje i imprezuje. Poza tym nie zdziwiłbym się gdyby jego biuro księgowe rozliczało lub udzielało porad finansowo- podatkowych jakimś pisiorom- nawet z władz lokalnych.
Nowy wał wprowadził taki #!$%@? przy rozliczaniu podatków, że większość księgowych nadal nie jest w 100% pewna jak klientów rozliczać, a biuro memcena jako pierwsi w Polsce przestudiowało szczegółowo te przepisy. Tam nawet poprawki są powklejane całkowicie z
@EmDeCe: @Nowystaryziel @mj24 to ten sam Giertych który jak był ministrem edukacji czy tam szkolnictwa w ramach walki z przemocą między uczniami nakazał noszenie gówno mundurków które kosztowały 40 zł i niczego nie zmieniły a potem i tak zostały wycofane?
Kto zarobił na szyciu ten zarobił.

Wam się oczu otworzą jak Mentzenowi się zamkną.
Przecież Mentzen bardzo dobrze wie jak skończyli byli koalicjanci pisu.
Poza tym jemu poparcie rośnie jak na
mundurki ogólnie to był genialny pomysł, o ile szkoła stanęła na wysokości zadania i wybrała jakieś odpowiednie


@Kic3k: co? Przecież jedyne po co te mundurki były wprowadzone to po to żeby ktoś mógł zarobić. Kilka milionów mundurków po 40 zł.

W ogóle jaki był sens wprowadzenia tego? To była zwykła szmata której noszenie wymuszli nauczyciele tak jak z maseczkami w covidzie. Ciemnogród
czy dobrze rozumiem, że świadczenie usług politykom oznacza posiadanie podmiotów związanych z rządem?


@TurnerTheBurner: najwyraźniej nie rozumiesz tego co czytasz, Giertych nie krytykuje świadczenia usług politykom jeśli występują, jako osoby prywatne i płacą prywatną kasą, tylko pyta czy firma metzena świadczy usługi politykom/instytucjom rządowym albo powiązanym z rządem, którzy za te usługi płacą nie prywatną, ale państwową (czyli naszą) kasą.
Ponieważ metzen wciąż milczy, to są domysły, że ma takie umowy,
@mj24 no @EmDeCe Objawienie wielkiego autorytety w postaci Giertycha xd Jak łatwo wkupić się w łaski fajno polactwa. Wystarczy wkupić się w łaski GW i tveny to wszystkie twoje winy zostaną odpuszczone, a ty wrócisz na salony. Po drugie jak łatwo manipulować katolami i innymi konserwami. Wystarczy wygłaszać bogobojne hasła i nacjonalistyczne żeby mieć poparcie. Podobną drogę przeszedł Misiek Kamiński.
mundurki


@mj24: on ma na sumieniu o wiele więcej niż mundurki. Mundurki to tam #!$%@?.
On całkowicie upolitycznił szkołę: gdy przyszły pierwsze roczniki "nowych matur" i okazało się, że wyniki są słabe, to wporwadził "abolicję" tylko po to, zeby mu się statystyki zgadzały. Hasła takie jak "mniej Gombrowicza więcej Sienkiewicza" też bywały.
No i jego partia okazała się niczym więcej jak przystawką pisowską. I przejechali się na tym, jak każdy: jak