Wpis z mikrobloga

@bizancjo: właśnie. Zwolnili dwóch wychowawców i jedną pomoc. Druga pomoc nogę zlamala. Co też ciekawa historia, bo ja widziałam wypadek, a wmawia mi że nie widziałam i jestem pominięta w protokole. Koleżanka walczy. I nagle potem wypowiedzenia wszystkie dostałyśmy z powodu covid. A od września musi na nasze miejsca zatrudnić nowe pracownice bo będą większe grupy dzieci
@Mefedronka: jeszcze czego xD
Ok. Raczej masz rację co do wypowiedzenia, na upartego mogą się przyczepić, że nie jest napisane, że zwalniają Cię podczas wypowiedzenia/brak konkretnych dat. Jednakże możesz śmiało im napisać żeby #!$%@?.
@Reiter: nic nie będę im wysyłać, opinie dzieci pisze się na minimum 1 stronę A4, uwzględnia się wszystkie sfery i jak się dziecko zachowuje, to taka diagnoza jakby. Do napisania około 10 takich opinii. Więc to nie zajmie mi godzinę czasu tylko cały tydzień. Swoją drogą nie mam jak ich zdiagnozować bo no nie pracuje już tam... Nie przychodzę od 27 lipca. To nie jest tak o, napisać z książki i
@Mefedronka ja kiedyś dostałem wypowiedzenie, bo nie dałem sobie wejść na głowie "szefowej" w jednym Januszeksie na początku mojej "kariery" (co ciekawe po tej akcji cała załoga była po mojej stronie nie przebierali w słowach na jej temat). Jeszcze tego samego dnia przyszedł do mnie "szef" (jej mąż) i zapytał czy chciałbym zostać po godzinach i wykonać ekstra projekt za ekstra siano, bo ceni sobie moje umiejętności. No tupet w #!$%@?.
@Reiter: nie rozumiem? Pisze opinie na dobrym poziomie, to nie są opinie na odwal się, nie robię kopiuj wklej, wiem jak piszą pedagodzy, byle napisać xd Ale ja na prawdę lubię swoją pracę, byle kupy nie napiszę, bo to świadczy o mojej pracy
@Mefedronka: W takim wypadku byś wiedziała, bo sama zauważyłaś:

opinie dzieci pisze się na minimum 1 stronę A4, uwzględnia się wszystkie sfery i jak się dziecko zachowuje, to taka diagnoza jakby. Do napisania około 10 takich


@Mefedronka: kto to teraz napisze xD Kto napisze teraz to sumiennie, zgodnie z prawdą, uczciwie?
Rozumiem, że masz wywalone, jednak skoro lubisz swoją pracę i jesteś sumienna, to dobrze wiesz, że nikt oprócz Ciebie