Wpis z mikrobloga

Nawet sobie nie wyobrażasz ile Twoich autorytetów było/jest lekomanami, alkoholikami czy narkomanami... A co robią w wolnym czasie... xDDDDD Zawału byś dostał. Przypomnę tylko Majkę Jeżowską xDDDDD


@dyzmund: zaciekawiłeś mnie, możesz rozwinąć myśl bo na pudelkach nic nie znalazłem?
@Mefedronka: #!$%@? widzę znowu mój ulubiony temat, gdzie są podane jakieś ochłapy informacji, żadnych dokumentów i jakieś stuleje udzielają 'porad prawnych', opierając się o losowe przepisy i chłopski rozum.

Jeśli w temacie wypowiedział się przynajmniej jeden aplikant czy człowiek z uprawnieniami zawodowymi, to wiedzcie ze pluje na was totalnie, bo wy się #!$%@? nigdy nie nauczycie i zawsze będziecie kopać 3 poziom dna za mułem jaki jest obecnie na rynku pracy,
Pobierz
źródło: comment_1597153297VMl0ldrp0dKCrXZPpy45gl.jpg
@dyzmund: a tak o tym to wiem, plus ta analna sweet focia z zeszłego miesiąca. W sumie nie wiem czemu ktoś miałby się dziwić. Babka śpiewa piosenki dla dzieci a ostre seksy z założenia służą robieniu dzieci więc wszystko się zgadza. Zresztą moja po dobrych seksach też lubi sobie pośpiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej myślałem że miała coś wspólnego z alkoholem i narkotykami o których wspomniałeś.