Wpis z mikrobloga

@Megidox: kfd,tam wyżej cie trollują albo są #!$%@? i jak to niektórzy piszą "moje pieniądze to wspieram chłopaków",wk to srednio jakosciowe rzeczy z 4x przebitką cenową
  • Odpowiedz
@Victim: nie widziałeś jaki progres zrobił owca naturalnie tylko na suplach z wk sklepu?
Sprawdź ile #!$%@?ł w przysiadzie i nie będziesz miał innych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam szczególnie te batony "dzik" wielkości małego palca w #!$%@? w kosmos cenie.
Bardzo dobry stosunek cena-jakość ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Victim: dokładnie... Przez chwile myślałem że się śmieją ale po liczbie plusów już wiem że po odcinkach z wykopu,te przygłupy z wk wykupują plusy i komentarze..
  • Odpowiedz
@Megidox: a tak serio to kfd sfd poza pierwszą literą to raczej jeden uj chociaż tu na wypoku propsuje się kfd i oczywiście najlepsza markę splementacyjną w polsce wuka skljep ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale to ze względu na bardzo korzystne ceny xD
Były tam jakies testy, że białko kfd lepiej wypadało
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: nie zgłębiałem tematu, kupuję od was ale podejrzewam, że dla większości szczypiorów na wypoku to jeden ciort co kupią i tak większość z nas gówno formę będzie miało
Podobnie jak ładownie kasy w izolaty, bcaa i jedzenie ze stoperem w ręku co 3h.
Zamiast wziąć się za treningi to ludzie pytają, czy kupić jabłczan, śliwczan czy gruszkan kreatyny....
Jak to już kiedyś ktoś wcześniej wspomniał,
  • Odpowiedz
@non-serviam: TYLKO 16KG W MIESIĄC NA BCAA !
A tak całkiem serio to jesli ktos nie bawi sie w zawodowstwo/ nie planuje startu to wydaje mi sie ze kreatyna+witaminy i minerały + jakas ashwa i do szczescia wiecej nie potrzeba
  • Odpowiedz