Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: starasz się na portalu dla przegrywów, który powinien mieć podtytuł "mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" wyjaśnić amebom, że gościu zachowuje się jak buc więc nie zasługuje na rozbudowane odpowiedzi. No spoko ale czego oczekujesz? Że Ci rację przyznają? Przecież prędzej by własne majtki zjedli niż przyznali, że kobieta może mieć rację. Różowe to idiotki i kropka - tylko tak tu można pisać.
@ebismolarek: Dam sobie obie ręce uciąć, że gdyby jednak okazała się normalną dziewczyną z wieloma zainteresowaniami, to nikt by do niej nie zagadał, zwłaszcza OP, a jeszcze by jej wypisywał farmazony w stylu "a idziesz się ruchać czy trzeba z tobą chodzić?" ()

Im głupsza dziewczyna, tym ma większe branie.
Im mądrzejsza dziewczyna, tym ma większe branie u debili.
@ebismolarek: To tyle w temacie zainteresowań kobiet. Najczęściej to jest muzyka i podróże, ale jak spytasz się ją o jakiś artystów i ich twórczość to ona nie wie, a jak spytasz się gdzie była i co widziała to okazuje się, że była tylko w Turcji w jakimś ośrodku wczasowym i prawie nie wychodziła poza niego. A nawet jak była w jakimś ciekawym europejskim mieście to nawet nic nie wie o jego
@Rachey: no #!$%@? nie wiem, ludzie nie zdobywają zainteresowań z dnia na dzień? Są chodzącymi amebami bez poglądów? Nie konsumują treści w postaci filmów, książek, artykułów?

Pytanie zwrotne - ile na dłuższą metę można rozmawiać o jednym skończonym zainteresowaniu? Ze starymi znajomymi rozmawiasz ciągle o tym samym zainteresowaniu?
@Ahhahansjahs: Dobre pytania by sie czegos o drugiej osobie dowiedziec. Nikt nie musi miec pasji od razu, ale jak ktos ma w profilu muzyka i podrozowanie to dla mnie znak, ze cos powinien na ten temat wiedzieć. Miec jakichs swoich ulubionych artystow, okreslic gatunek jaki sie lubi, co w tym widzi wspanialego, to mowi trochę o wrażliwości, ale i tego co komu w duszy gra. Tak samo z podrozowaniem. Woli się
@AkyszLewusie:

wiem ze złożenie zdania jest strasznie uwlaczajace kobietom


A nie pomyślałeś, że Mirki celowo omijają te ciekawe rozmowy i wrzucają na wykop te z gorszymi partiami? Nie zrobią furory pokazując normalną fajną rozmowę z kobietą, lecz właśnie pokazując te gorsze rozmowy, a cała reszta debili myśli potem, że wszystkie kobiety takie są.
@shazoo: Tak, ze starymi znajomymi z ekip motoryzacyjnych cały czas dłubiemy w samochodach, gadamy o tym itp. Ze znajomymi ze studiów informatycznych też gadamy o rzeczach związanych z informatyką. A ze znajomą ze studiów która robi kosmetyki jako hobby nadal zdarza mi się pogadać o tym, tak samo o gotowaniu.
A problem jest nie że takie osoby nie "konsumują" filmów (bo książek / artykułów to owszem, często nie konsumują), tylko że
@Ahhahansjahs: #!$%@?łem się do Twojego stwierdzenia o interesowaniu się fizyką i pokrewnymi dziedzinami. Jestem pewien, że jako inteligentna dziewczyna na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że obraziłaś i mnie i inne osoby, które się tym interesują trochę bardziej niż "jaka planeta jest 3 od słońca"
@Rachey: No i świetnie, jak nie masz o czym rozmawiać z taką osobą, to nie rozmawiaj, gdzie jest problem. Wywyższanie się tym, że "ja mam zainteresowanie x i to jest fajne zainteresowanie, a nie jakieś muzyka, podróże" to czysty snobizm i to jest problem tego zagadnienia. Ze screenshota nie idzie wywnioskować czy kobieta jest osobą, którą opsałeś. Można za to wywnioskować, że facet prowadzący rozmowe stara się pokazać jaki to on