Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że zapewne to było mocno ukierunkowane, żeby tak rozmowa się potoczyła, ale taka jest prawda w tych zainteresowaniach i hobby u kobiet.

Facet motoryzacja - dłubie, ogarnia swoje auto, jeździ na zloty, powie coś z newsów ze świata, dba o swoje auto
Facet sport - pogra w piłkę czy coś po pracy, mecz obejrzy, na transfery spojrzy, wie kto z kim gra, trochę historii liźnie, a jak na siłownie chodzi
@janeeyrie: jest dokładnie na odwrót, to dziewczyny myślą, że skoro mają cipe to nic nie muszą i świat do nich należy, chodzą zarozumiałe, z głową do góry, że tylko kozy w nosie widać
@Ahhahansjahs: Wierzę, na wykopie każdemu obrywa się potrójnie i czasem nawet poczwórnie. W porządku, no hard feelings, też trochę zbyt impulsywnie zareagowałem, niemniej następnym razem uprzejmie proszę mi nie obrażać czcigodnego grona miłośników fizyki i astronomii, bo to dobre ziomki są ( ͡º ͜ʖ͡º)
@shazoo: Ale gdzie ja człowieku mówię, że muzyka czy podróże to nie jest zainteresowanie? Mi chodzi o to żeby ta osoba się tym INTERESOWAŁA, a nie podała to jako wielkie zainteresowanie a jak zapytasz co by chciała odwiedzić to że jakiś hotel 5 gwiazdkowy all inclusive, albo jak zapytasz jakie lubi gatunki muzyki to powie że w RMF FM fajna gra.
ten portal działa tak, że doskonale ukazuje jakie naprawdę są dziewczyny, nie empatyczne, mile i troskliwe za jakie chcą być postrzegane, tylko wyrachowane, hipergamiczne, nieempatyczne lecące na wygląd i pieniądze, a mówią, że wcale tak nie jest


@Rumix24:

Poprawka - ukazuje jaka jest spora część dziewczyn na tych portalach, nie ogół kobiet. Nie dziękuj :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@dzek: zacny komentarz, dzięki. Mam wrażenie, że ludzie coś za mocno sobie wzięli do serca tę całą "wojnę płci". No chyba, że ktoś serio uważa, że atak to najlepszy sposób na poznanie kogoś do związku, czy nawet na ons ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Egzamin z zainteresowań, lel xD

Co jest złego, w tym że ktoś lubi podróżować albo słuchać muzyki? Można pogadać gdzie był i co się
zesrałaś się już p0lko przebrzydla? XD ty pewnie tak samo, zero zainteresowań tylko pazury i szpachlowanie szpetnej twarzy? XD obrzydliwie bezproduktywne jesteście


@TAKATA_:

O i zesrał się stulejarzyk, który nie ważne, że nie zna drugiej osoby, już jej musi wmawiać, co ona lubi a czego nie i jeszcze na podstawie własnych wymysłów generalizować. Tacy jak ty to robactwo na tej planecie, małe złośliwe upierdliwe wszy. HA TFU.