Wpis z mikrobloga

@Ahhahansjahs: @ebismolarek też nie znasz, a się do niego #!$%@?łaś, przy okazji obrażając wszystkich innych którzy faktycznie mogą mieć takie zainteresowania, nie wspominając już o tym, że to nawet nie była jego rozmowa. Byle by się do czegoś #!$%@?ć, no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nienawidze takich typów jak ty xd #!$%@? ZAINTERESOWANIA ZAINTERESOWANIA, a jakie ty masz zainteresowania? XDDDDD PEWNIE FIZYKA, ASTRONOMIA, KUCHNIA JAPOŃSKA i #!$%@? mechanika kwantowa xdddddddddddd grow the fuck up, bo wiedza, że ziemia jest 3 planetą od słońca to nie jest ZAINTERESOWANIE. Jeszcze ją przepytujesz jak nauczyciel w szkole, żenada XD


@Ahhahansjahs: Jak z sensem w pewnym stopniu zgodzić się można, tak napisałaś to w taki sposób, że aż oczy bolą.
@Ahhahansjahs: No owszem, faceci częściej mają jakieś różne zainteresowania, choćby to była i kuchnia japońska, z bardzo prostego powodu - nie mają w zwyczaju #!$%@?ć z psiapsiółkami ploteczek dniami i nocami i po prostu spędzają ten czas w inny sposób, często się w coś angażując.
I właśnie pytaniem o zainteresowania, czyli coś co osoby cenią bardziej niż bezsensowne plotkowanie i przeglądanie memów z kotkami, odsiewa się ameby, z którymi można się
@Ahhahansjahs: ech, różowe. Ja uwielbiam podróżować, mam stos ciekawostek i historii z każdego miejsca w którym byłem, a jednak nie opowiadam dookoła, że to moje zaiteresowanie.
Słuchanie muzyki to też nie jest żadne zainteresowanie ani hobby. To, że ktoś od czasu do czasu pójdzie do kina, albo obejrzy kilka seriali na Netflix nie oznacza, że interesuje się kinem.
Większość różowych wpisuje sobie, że interesuje się podróżami, jedzeniem, muzyką, a potem okazuje