Wpis z mikrobloga

@ebismolarek: Szczerze jakby ktoś mnie tak głupkowato przepytywał, to też bym wolała odpowiedzieć, że nie wiem albo nie pamiętam. Co to za rozmowa, jeśli masz na celu tylko wysmianie i poniżanie rozmówcy? No żadna.

W ogóle faceci uwielbiają tzw. mainsplaining, wydaje im się, że jak posiadają penisa, to znają się na wszystkim lepiej i mają większe prawo się wypowiadać, we wszystkim mają rację. Choćby nie mieli zielonego pojęcia. Nawet nie wiecie,
@ebismolarek: A może przestań się #!$%@?ć, trudno jest znaleźć faktyczne hobby, ja tez lubię muzykę, interesuje się nią, a znawca czy tez twórcą nie jestem. Może dziewczyna dobrze robi kotlety? Jak poznawałem różową na tinderze to jakoś specjalnie się nie popisała zainteresowaniami, a zauroczyła mnie tym ze zaczęła gotować i generalnie nasze tematy się zlewały w czasie trwania naszego związku.
@ebismolarek raczej #logikaniebieskichpaskow, autor screena, który za wszelką cenę chcę pokazać swoją wyższość nad jakąś przypadkową laską z tindera, a wychodzi na agresywnego gbura xd gdyby tak nie naskakiwał to by się wszystkiego dowiedział w odpowiednim czasie. Albo gość nie ma zamiaru kogoś poznawać i chce tylko wylewać swoją frustrację, albo jego inteligencja emocjonalna jest na poziomie kasztana, co jest typowe dla wykopowych freethinkerów ( )
@Ahhahansjahs: Wszystkich niebieskich tak szufladkujesz? Też się interesuję fizyką, astronomią, astrofizyką, fizyką kwantową również, chcesz mnie przepytać, czy zaraz wysrasz z siebie kolejną litanię #!$%@?, na temat moich zainteresowań i poziomu wiedzy?