Wpis z mikrobloga

Po 2 latach treningów metodą 3/5/1 postanowiłem stworzyć "własną" oczywiście opartą o wszelkie badania i inne wytyczne intensywności/objętości. Sam nową już trenowałem dół, obecnie będę leciał wszystko. No i teraz - za darmo udostępnię to metodę do testów - kompletnie nic nie chce opróćz feedbacku czy fajnie idzie i jest progres (tak samo jak odpowiem na pytanie, gdyby ktoś tam nie zrozumiał na priv co ma robić)

(Wiele osób mnie zna z planów z neta - Greyskull dla początkujących. Greyskull dla zaawansowanych oraz Greyskull dla kobiet jak i wiele wykopków, ludzi już je przetestowało)

Plan dla "średnio zaawansowanych" około 100 na klate i 150 kg ciąg i 130-140 kg siad by wypadało mieć maxa do niego

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Po 2 latach treningów metodą 3/5/1 postanowiłem stworzyć "własną" oczywiśc...

źródło: comment_1596467929lSPP2btbuunocSSeXwcFXa.jpg

Pobierz
  • 86
@barystoteles: dla 1 RM, po prostu to plan bazujący na % cieżaru maksymalnego i na za małych wartościach np. 60 kg wyliczenia będą z dupy jak i sam progres takiej osoby początkującej jest tak bardzo szybko, że nie ujmie tego metoda. Po prostu plan dla osób co już nie dokładają 5 kg co tydzień :)