Wpis z mikrobloga

@Koziom nie żeby to kibolstwo, które jest naturalnym elektoratem konfederacji i konfederacja najbardziej się do nich uśmiecha, na każdym kroku wpajało nienawiść do przedstawicieli służb mundurowych, ze szczególnym uwzględnieniem SW, która przecież gnębi ich uczciwych kolegów w więzieniach.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koziom: Czy Polska zawsze musi być mądra po szkodzie i musimy koniecznie popełniać te same błędy co zachód? Ostatnio jakiś amerykanin powiedział, że Polska zaczyna popełniać te same błędy co oni (chodzi o lewackie odchylenia) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Koziom: ciekawe czy temu kto to pisal tez sie wydaje ze zachod jest zly na Ukraine za to ze nie wpuscili rosyjskich zolnierzy

PS. skoro jestes przeciwny temu co pisze, to czemu go chronisz przed hejtem w komentarzach poprzez wrzucanie screena zamiast linka?
  • Odpowiedz
Nie pisz do mnie


@Lukiipl: no, wyjątkowo oryginalnie napisałeś "nie potrafię merytorycznie uzasadnić swoich argumentów, jedyne co potrafię, to winić o wszystko lewactwo"
  • Odpowiedz
@Koziom: nie, parę lat temu tak nie było. ostatnio zwróciłem uwagę nastoletnim karynom, wcale nie wyglądającym na patusiary, jak rzucały kamieniami w kaczkę na stawie. jak zaczęły się pulatać, klnąć - nawet jedna do mnie wstała. Młodzież jest coraz bardziej agresywna.

  • Odpowiedz
@Lukiipl: no przeczytałem, chłopa pobili na śmierć, co zdarza się od lat z różnych powodów, a zdaniem Bosaka i twoim winą jest "podążanie za lewacką Europą". Dodaj jeszcze do tego, że pijani kierowcy są wina lewactwa, ten sam poziom argumentacji.
  • Odpowiedz