Wpis z mikrobloga

@kilo_wody_pod_stopa AMD już rozwija swój komplementarny standard, który będzie wszędzie, bo konsole. Jest spora szansa, że nadchodzące big Navi będzie mocniejsze od najmocniejszej karty Nvidii. Lub porównywalne przy znacznie mniejszym poborze.
Obejrzyj sobie analizę Moore's law is dead.
Moore's law is dead


@XsomX: xDD

typ który #!$%@? plotkami a potem wybiera które z nich się sprawdziły a które nie i powtarza ciągle

"My sOurCeS wEr RiGht"

błagam.

PCWorld i PCPerspective konkretnie przeorał podłogę typem w jednym ze swoich podcastów.

plotki a w jego wypadku #!$%@? plotkami się sprzedaje, typ z zerowymi subami nagle zyskał kilkadziesiat tys bo nie robi nic innego tylko je kolportuje, podobnie robi UFDTech który nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adam_Wolf: fajny zestaw, sam mam ten zasilacz i kartę od aorusa. Wolałem większą ilość wątków więc poszedł do tego r9 3900x i na ten moment od roku wszystko łyka dupa w 1440p. Ciekawi mnie czy będzie sens migracji na 3090/80ti.
@XsomX: Z kryształowej kuli sam sobie mogę powróżyć, nie muszę nabijać nikomu wyświetleń na YT. Poprzednia generacja konsol też była oparta na AMD i jakoś nie przełożyło się to na spektakularny sukces ich kart w segmencie PC. Nie zrozum mnie źle, ja bardzo bym chciał, żeby AMD zamieszało na rynku GPU tak jak zrobiło to na rynku CPU, ale na razie (oprócz czerwonych, kryształowych kul rozsianych po całym globie xD) nic
@Shewie: Czyli nie wiesz w którym odcinku, tylko słyszałeś? Nie mam czasu na 2-3 miesiące wstecz, ale z chęcią bym posłuchaj konstruktywnej krytyki o nim konkretnie. Bo to co mówi o AMD wydaje się łączeniem faktów z przecieków innych tipsterów. Przynajmniej jeśli chodzi o plany na do końca roku. Nvidia montuje nowe 12 pinowe złącza na Ampere. Ktoś tutaj będzie potrzebował dużo energii. PS5 i XOX będą oferowały hardware Ray Traycing,
@Shewie: Czyli nie wiesz w którym odcinku, tylko słyszałeś? Nie mam czasu na 2-3 miesiące wstecz, ale z chęcią bym posłuchaj konstruktywnej krytyki o nim konkretnie. Bo to co mówi o AMD wydaje się łączeniem faktów z przecieków innych tipsterów. Przynajmniej jeśli chodzi o plany na do końca roku. Nvidia montuje nowe 12 pinowe złącza na Ampere. Ktoś tutaj będzie potrzebował dużo energii. PS5 i XOX będą oferowały hardware Ray Traycing,
@XsomX: ok to ja ci powiem że konsole będą między 399 a 599USD

Zawołam cie też i wówczas uznasz że jestem bogiem plotek, moje ukryte źródła które prosiły o nie podawanie swojej tożsamości miały racje, założe wówczas kanał na yt oraz patronite.

Powiem również że prawdopodobieństwo wystąpienia reszki przy rzucie monetą wynosi dokładnie 50%.
Szansa na to że bitcoin pójdzie w górę albo w dół, wynosi 50%

Wszystko w jego materii
@XsomX: Skąd masz informację o prądożernośći? Znowu z kryształowej kuli? Wytłumacz mi swój tok rozumowania. Zobaczyłeś plotę z dużą wtyczką i oj, ale to będzie prądożerne? Poczytaj ile mocy może dać wtyczka 6 pin, 8 pin i sam slot pcie, porównaj z najbardziej prądożernymi konstrukcjami z ubiegłych lat i wyciągnij sam wnioski. Tę wtyczkę już ładnie wyjaśnił Steve z GN (link https://www.youtube.com/watch?v=AXEbCwGv00Q 5 minuta). Chyba, że wierzysz w prądożerność na poziomie
@Adam_Wolf od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem 2080TI i I9 9900k, będziesz pan zadowolony jak mało kto a jestem przekonany, że 90% tych komentarzy o Ryzenie to czysta zazdrosc ;) Jedyne co bym zmienił to AIO na 360mm. Poza tym ciesz się zabawką tak jak ja się cieszę swoją bo przed Tobą dlugie godziny radości. :D