Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@XsomX: Za połowę ceny? Żebyście się wszyscy wizjonerzy nie zdziwili, jak NVIDIA dowali msrp na poziomie 1500 USD za 3080ti i wszystkie segmenty serii 3000 pójdą "oczko" wyżej. Nie ma opcji, żeby karty aż tak mocno potaniały. Na tym filmiku jest to bardzo dobrze wyjaśnione, polecam cały kanał tego gościa. https://youtu.be/gmZujK80NzE
Pobierz kilowodypod_stopa - @XsomX: Za połowę ceny? Żebyście się wszyscy wizjonerzy nie zdziw...
źródło: comment_1596041115SAy3wSJ6QPEhlQ2YoCu747.jpg
@Adam_Wolf: Jak to zmontujesz to daj znać Mireczku jak wygląda ogólnie organoleptycznie jakość tego AIO od Arctic - jest jednym z najwydajniejszych na rynku, ale trochę mnie odstrasza jego taniość i krótka gwarancja w stosunku do innych AIO, np. Krakena.

Ogólnie zestaw petarda :) Miłego montowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kilo_wody_pod_stopa Wait and see. NVIDIA musiała uciekać w 8nm Samsunga, bo TSMC nie było zainteresowane współpracą i AMD ma praktycznie ekskluzywne 7nm.
Nie mówię, że nie masz racji, ale przekonamy się za kilka miesięcy. Nie zapomnę wtedy zawołać w tym temacie.
@XsomX: Intel klepie od 5 lat w 14nm i jakoś daje radę. Jak AMD nie opracuje "swojego" dlss to dalej nie będą się liczyć w wyższym i średnim segmencie - Death Stranding teraz świetnie pokazało jakiego kopa dostają zielone karty przy implementacji dlss.
@Shewie: No a ja właśnie miałem już 3 walnięte Evo Plus 500GB a niedawno nowiutki Evo Plus 1TB zrobił papa i jest na wymianie w XKomie, coś mam pecha do tych M2 od nich. Mam od Samsunga SSD 860 Evo i działa ponad 2 lata bardzo dobrze