Wpis z mikrobloga

Wrzucam jako ciekawostkę bo akurat mam pod ręką, ceny z lipca 2015:


@koniecswiatajestbliski: I pomyśleć że teraz w takim samym budżecie masz choćby procesor 6 rdzeni, 3 x większy SSD itd. Do premiery Ryzenów ten zestaw dalej byłby spoko, w 2020 ledwo zipie.
@Adam_Wolf: gratki, wygląda na fajny zestaw, ale czy teraz jest dobry moment na zakup RTX 2080 Ti? Z tego co słyszałem, lada moment pojawi się generacja 3000 niemniej sam zamierzam sobie złożyć jakiś mocniejszy sprzęt, celuje w budżet 7-8k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adam_Wolf: Jeśli tak długo czekałeś, to dziwi mnie, że kupiłeś teraz kartę graficzną. Procek spoko, starczy na bardzo długo. Sam brałem 10700k, bo uznałem, że w grach różnica jest zbyt mała, żeby dokładać.

Jeśli nie mogłeś już wytrzymać, to przynajmniej mogłeś kupić jakieś 2070 Super i potem 3080 Ti, które wychodzi za niedługo i będzie o wiele wydajniejsze od obecnej generacji.
@Adam_Wolf:

Wrzucenie zestawu na reddit: zajebiście, będzie wymiatać, have fun
Wrzucenie zestawu na wykop: #!$%@? intel #!$%@?, złe to, złe tamto.

A sami pewnie siedza na budżetowych ryzenach i gtx 1030.

Będzie wymiatać mireczku, też nie mogę się doczekać MSFS. Wrzuć już skręcony zestaw.

@Legoll: @Adam_Wolf: a powiedzcie mi, MFS2020 kupujecie czy (tak, jak ja) ogrywać będziecie na Gamepassie na PC?
@chozi: ja zamówiłem preorder full wersji. nauczony doświadczeniem cen modów do fsx/xplane 20 dodatkowych lotnisk i 20 dodatkowych samolotów w tej cenie to jest kradzież w biały dzień.
@Legoll: Dla mnie to będzie 1-szy symulator ever! Od zawsze mnie to kręciło, ale bałem się wydać tyle kasy, ze nie podołam. Teraz za grosze mogę sprawdzić swoje możliwości. Boje się tylko czy myszka i klawiatura to ogarnę...