Wpis z mikrobloga

XD. To juz Kopyra jest bardziej radykalny


@fenis: kopyra to turbo lewak jest tylko czasem sie hamuje zeby za duzo nie powiedziec. Ogladalem czesto jego lajwy i nie raz mocno #!$%@? po pijaku, nasza flage to by unijna zastapil jakby mogl. Teraz juz sie pilnuje bo nie chcleje na lajwach i usuwa :D Kiedys mu zadalem merytoryczne calkiem pytanie to #!$%@? shadowbana i elo :P
  • Odpowiedz
Jest trochę radykałem, bo podważa kierunek w jaki zmierza nauka, w której się porusza i ponadto wydaje mi się, że jest trochę zbyt bezkompromisowy jak na osobę, której zawód polega w dużej mierze na zachowaniu odpowiedniej etyki dyskusji. Przykładowo, ta klasyczna depresja, facet totalnie kasuje z niej całą złożoność i skupia się w większości na 'clean your room', co trochę śmieszy, ale i boli


@gefallenerubermensch: Okej, po tym tekście z
  • Odpowiedz
@saakaszi: Nie dziwie sie, ze jest na niego taka nagonka. Neuropki nienawidza centrystow bo nie mozna z nimi otwarcie walczyc a jeszcze moze przekonac kogos z lewusow. Dlatego, tez kazdego o odmiennych pogladach musza scharakteryzowac jako anty czyli w tym przypadku radykalna prawice :D no zeby radykalna lewica mogla ja zwalczac xD albo jestes 100% lewak albo jestes anty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emes91: tez mnie to zastanawiało. Peterson jest na kazdym kroku osmieszany... pierwsze skojarzenie kogokolwiek z Petersonem to slynny wywiad "so you are saying..." gdzie przez cały czas babka wkładała mu do ust zdania których nie powiedział. Takie zabiegi są popularne bo działają na prostych odbiorców ale dość żenujące dla kogoś inteligentnego.

Myślę że ostatnie debaty prezydenckie wyjaśniły dokładnie czym są hasla o wygrywaniu dyskusji, osmieszaniu oponentow i byciu popularnym tylko
  • Odpowiedz
Centryści najgorsi, oni jacyś fałszywi są. Udajo, kłamio i manipulujo! Ale to przecież nie możliwe, żeby tak po prostu szczerze mieć umiarkowane poglądy, to jakieś podejrzane jest, mówię wam. Nigdy nie ufajcie centrystom!

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@saakaszi: Lewaki mają już naprawdę duży problem ze sobą, skoro w swoją wojnę ideologiczną chcą wplątać centrystów, którzy zgadzają się z częścią ich poglądów
  • Odpowiedz
@Maro992: WTF xD Ty zdajesz sobie sprawę, że wrzuciłeś link do filmiku, który omawia i pokazuje, jak Peterson UNIKNĄŁ ośmieszenia i jak sprawnie dyskutował? xDDD

Rozumiem, że po prostu wpisałeś "Peterson getting embarassed" w wyszukiwarce i wrzuciłeś pierwszy lepszy link ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wojna idei tłumacząc filmy na język polski, osób takich jak Peterson czy Shapiro przyczynia się do propagowania go, przez co ludzie, którzy
  • Odpowiedz
wystarczy wpisać takie frazy jak: "Peterson kontrowwersje" natrafiamy na artykuły https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/ludzieistyle/1769326,1,kontrowersyjna-filozofia-jordana-petersona.read


@Maro992: Twoim argumentem jest to, że jak coś wpiszesz w Google, to wyskakuje artykuł? xD Pokaż mi jedną osobę, która wypowiada się publiczne na istotne tematy i nie wywołała nigdy żadnych kontrowersji. To że komuś nie podoba się to, co mówi, nie czyni go "kontrowersyjnym", bo zgodnie z ta logiką, samo wypowiadanie się na kontrowersyjne tematy jak polityka, LGBT
  • Odpowiedz
@Emes91: Ludzie mają bardzo podzielone opinie na temat Petersona.

kontrowersyjny >> wzbudzający kontrowersje, prowokujący spory i dyskusje

Trochę głupio jest mówić, że nie jest kontrowersyjny w trakcie DYSKUSJI/SPORU NA JEGO TEMAT.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maro992: Obejrzałeś w ogóle ten filmik, co wrzuciłeś? xD Cathy Newman używała sztuczek, a Peterson skutecznie się przed tym obronił i nie dał się zapędzić w kozi róg, a Twoim zdaniem to dowód na to, że jest "ośmieszany"? xD
  • Odpowiedz