Wpis z mikrobloga

  • 7
Fascynujący jest gigantyczny, neuropejski ból dupy o Szymona. Dla każdego kto ogląda jest to jednak zrozumiałe. Autor nie dość że przewyższa całą neuropę intelektualnie, to dodatkowo niemiłosiernie orze lewackie głupoty. Podsumowując, ból dupy neuropy o Szymona jest proporcjonalny do wielkości przepaści umysłowej między autorem, a jego hejterami z wykopu.


@svein: Taki wygląd wasz i szymonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@L3gion wojna na memy juhuuuu, brakuje brainleta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@saakaszi: wojna idei jest niezależna (bo niby pod jakim naciskiem ma być) nigdzie nie mówi że jest w stu procentach obiektywny, wszędzie podaje źródła i jest otwarty na krytykę. Jak masz ochotę to napisz do niego, na pewno odpowie. Materiały są przygotowywane przez jedną osobę i dziwne żeby nie miały małego skrzywienia w jedną lub drugą. Sam mam poglądy klasycznie liberalne, ale chętnie oglądam, nawet po to żeby się czasem "poniezgadzac"
  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski: proszę cię, w tym filmie były stosowane nawet najbardziej prymitywne sztuczki - ot jak jest konwersacja między bohaterami, to od razu kiedy temat schodzi na aborcję włącza się dramatyczna muzyka wyjęta wprost z jakiegoś thrillera z lat 90. xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: Każdy z kim się nie zgadzam jest radykałem! Nie wiem, dlaczego istnienie tego kanału boli tak wielu neuropków. Bo przedstawia swoje poglądy w formie dydaktycznej, zamiast obrzucać gównem przeciwny obóz? Tak przekonuje się ludzi do swoich racji. Zamiast wyć pod każdym wpisem Szymona bez podawania argumentów można nagrać odpowiedź na film, która tłumaczyłaby tę niechęć. Na razie widzę tylko PATRZCIE JAKI DEBIL bez uzasadnienia xD Może tylko takie, że jako
  • Odpowiedz
wojna na memy juhuuuu, brakuje brainleta xD nie potraficie uzasadnić swoich wysrywów to rzucanie jakimiś frazesami albo memami, hz merytoryki xd


@skar: Jak ktoś #!$%@? głupoty to nie chcę mi się tracić czasu na wyjaśnianie, zwłaszcza gdy ewidentnie swojego zdania nie zmieni bo "lewactwo"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@saakaszi: ja #!$%@? wystarczy z wami nie zgadzac z jedna moze dwiema kwestiami w kontekscie swiatopogladu i juz zaczynacie szczuc i wyzywac czlowieka od najgorszych konserw. Swiat nie jest zero jedynkowy i wy jako lewica powinniscie to najlpiej wiedziec.
  • Odpowiedz
@svein: ale maja racje gosc sie kreuje na centryste a jest katokonserwa, to jest taka subtelna propaganda, znalazl sobie nisze i mowi jej to co chce uslyszec. On nie klamie, on nagina fakty tak aby pasowały do jego pogladow.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Zastanawia mnie dlaczego "oświecony centryzm" zawsze rozbija się o to, że jest to kryptoprawacki, nierzadko antynaukowy bełkot. To, że zawinie się gówno w złoty papierek nie oznacza, że przestanie być gównem.
  • Odpowiedz
Jak masz ochotę to napisz do niego, na pewno odpowie


@Shashek: na pewno to on NIE ODPOWIE. Myślisz, ze czemu jest takie plucie? Bo prawie na nic nie odpowiada, szczególnie tutaj jak coś wrzuca albo na główną.
  • Odpowiedz
  • 13
@L3gion pod kazdym takim wpisem na temat tego kanału proszę o przyklady filmikow, gdzie jest RADYKALNY/HOMOFOBICZNY/FASSYSTOWSKI itd. Nigdy nie dostałem ani jednego przykładu, także chyba takiego wyjasnienia tutaj brakuje.
  • Odpowiedz