Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@saakaszi: op odwalił z tym słowem "radykalny" ale prawdą jest że kreuje się na obiektywnego centryste a jest bardzo mocno po prawej stronie ( i to jest okej) ale nie przyznaje tego otwarcie. Te filmiki o lgbt strasznie zmanipulowane zrobione pod tezę, jak z resztą większość. Jego widownia jest konserwatywna i on to robi pod nich udając że on tylko "przedstawia fakty i dane".
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Nie rozumiem skąd to przekonanie, że autor wojny idei "pozuje na obiektywnego"? Szymon sam w wielu wywiadach zaznacza, że właśnie nie jest obiektywny i otwarcie przyznaje, że bliżej mu do idei konserwatywnych. Jednak nazywanie kogoś, kto promuje idee dialogu czy zachęca do konfrontowania swoich opinii z ludźmi o odmiennych poglądach, "najbardziej zradykalizowanym ideologicznie kanałem" to już jest przejaw jakiegoś lewackiego #!$%@?. ;-)
  • Odpowiedz
  • 1
wojna na memy juhuuuu, brakuje brainleta xD nie potraficie uzasadnić swoich wysrywów to rzucanie jakimiś frazesami albo memami, hz merytoryki xd


@skar: Jak ktoś #!$%@? głupoty to nie chcę mi się tracić czasu na wyjaśnianie, zwłaszcza gdy ewidentnie swojego zdania nie zmieni bo "lewactwo"

@L3gion czyli co, jednak nic nie masz na potwierdzenie tego radykalizmu?
  • Odpowiedz
  • 3
@zarazaa

@saakaszi: ja #!$%@? wystarczy z wami nie zgadzac z jedna moze dwiema kwestiami w kontekscie swiatopogladu i juz zaczynacie szczuc i wyzywac czlowieka od najgorszych konserw. Swiat nie jest zero jedynkowy i wy jako lewica powinniscie to najlpiej wiedziec.


Jak to, przecież to są tak na prawdę LIBERAŁOWIE, tak im wychodzilo z 8values, więc utakaj tam prawacki radykalny ekstremisto!!111!! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@biliard wskaż konkretne przyklady, gdzie jest przedstawia się ten radykalizm, proszę o to już którąś osobę i żadna mi nie wskazała nic, Ty na pewno masz coś na pptwierdzenie swoich słów, tak sranowczo zarzucasz ten radykalizm ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jego widownia jest konserwatywna i on to robi pod nich udając że on tylko "przedstawia fakty i dane".


@Grzesiu99: Gdyby każdy kreator treści prawackich i lewackich postępował w ten sposób, świat byłby pięknym miejscem. Mówię to jako centrysta z powołania.

Niech te zradykalizowane zwierzęta stwarzają chociaż pozory i utrzymują poziom dyskursu publicznego.
  • Odpowiedz
wojna idei popiera takich ludzi jak Ben Shapiro czy Peterson, który są bardzo kontrowersyjne, a w świecie dyskusji polityczno-filozoficznych są ośmieszani przez swoich rywali.


@Maro992: Shapira nie będę bronił, bo koleś jest konserwatywnym radykałem, ale co niby "bardzo kontrowersyjnego" mówi Peterson i gdzie niby był ośmieszany? xD

Po pierwsze, chyba największy ból dupy "kontrowersyjnością" Peterson wywołał, kiedy powiedział, że uważa, że społeczeństwo powinno stosować "enforced monogamy", gdzie chodziło mu o to, że poprzez nacisk społeczny i kulturowy powinno się promować monogamię (co w zasadzie było stanem faktycznym od wielu lat i do pewnego stopnia nadal jest). Uuuu, ale kontrowersja, że psycholog kliniczny ośmielił się powiedzieć, że jego zdaniem ruchanie się na lewo i prawo nie jest dobre dla człowieka
  • Odpowiedz
co niby "bardzo kontrowersyjnego" mówi Peterson i gdzie niby był ośmieszany? xD


@Emes91 Jest trochę radykałem, bo podważa kierunek w jaki zmierza nauka, w której się porusza i ponadto wydaje mi się, że jest trochę zbyt bezkompromisowy jak na osobę, której zawód polega w dużej mierze na zachowaniu odpowiedniej etyki dyskusji. Przykładowo, ta klasyczna depresja, facet totalnie kasuje z niej całą złożoność i skupia się w większości na 'clean your room',
  • Odpowiedz