Wpis z mikrobloga

Ale mnie duma rozpiera.
25% wagi ciała zrzucone. Ze 100kg na 75kg. Przy wzroście 180cm - 5cm :).
BMI z 33 na 25.

Trzy reguly:

1. Zadnego liczenia kalorii - #!$%@? tyle ile chce ale bez jedzenia smieciowego typu slodkie, slone, tluste.
I wazne, tylko jeden posilek dziennie. I zawsze o tej samej godzinie. U mnie jest to 12. Raz w tygodniu daje sobie offa natomiast i jem caly dzien co chce, bez zadnych ograniczen.

2. Pięć razy w tygodniu ogólnorozwojówka: 15 minut tylko. Nie więcej. Pompki, drazek, brzuszki i damskie xD hantle.

3. Sześć razy w tygodniu rower albo bieganie.
3000km na rowerze prawie w dwa miesiące. Z czego pierwszy tysiąc na damce mojej żony, bo rowerowe zamówienia w podczas lockdownu mialy po kilka tygodni czas realizacji.

Da się.
Nie jestesm już grubym knurem xD
Wystarczylo ruszyc dupe.

#rower #odchudzanie i troche #mikrokoksy #wychodzeniezprzegrywu #rower #uk #edynburg
matcheek - Ale mnie duma rozpiera.
25% wagi ciała zrzucone. Ze 100kg na 75kg. Przy w...

źródło: comment_1595805412ejkYcckCJecEuBO15Zsbvb.jpg

Pobierz
  • 28
@bartd: Tak, mialem. Ale przejmowalem sie tylko srednia waga z ostatnich 7 dni, a nie dziennymi wagami.
Zmienialem stopniowo diete. Bez gwaltownych ruchow, bo za slaba ma wole, zeby wykonywac ostre zmiany.
Bardziej skupielm sie na wytrzeniu i pielegnacji nowych, lepszych nawykow.
@Saprofit: sądzę, że jak zmieni z powrotem na 3-5 mniejszych, to zacznie jeść tyle kalorii ile wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz po prostu nie jest w stanie w siebie tyle wcisnąć Cytując OPa:

1. Zadnego liczenia kalorii - #!$%@? tyle ile chce ale bez jedzenia smieciowego typu slodkie, slone, tluste.


Mi samemu udało się skutecznie zrzucić 12 kilo na... 7 lat. Przeprowadzka, zamiana roweru na samochód
@geuze: jak nie liczy kalorii, to w takim przypadku na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ja na przykład chwaliłem sobie IF na redukcji, tylko rozbijałem sobie na dwa posiłki dziennie - przed i po treningu. Dla zabieganych i nie mających cały czas ssania całkiem spoko opcja. Osobiście gdybym nie uprawiał intensywnie sportu (dzięki któremu mogę i muszę dużo jeść), to w zasadzie mógłbym całe życie utrzymywać
@Saprofit: no generalnie założenia są fajne, ale ja tak bardzo lubię jeść i gotować, że nie wytrzymałbym jednego czy dwóch posiłków w ośmiogodzinnym okienku XD