Wpis z mikrobloga

@NarcoPolo: Ja robiłem tak, że szedłem do górniczej wybić co najsłabsze, później jak najwięcej w jarkendarze, wracałem do górniczej tak, żeby wyjść jeszcze bez trzeciego rozdziału i znowu wybijałem co więcej w jarkendarze. Dlaczego tak? Bo w 3 akcie jak wrócimy do jarkendaru, to w niektórych miejscach gdzie były poprzednie mobki pojawiają się nowe. To samo działa analogicznie na 4 i 5 rozdział.
@NarcoPolo: moim zdaniem nie opłaca się robić najpierw jarkendaru z tego względu że górniczą dolinę i tak możemy całą przebiec omijając orków którzy są zasilni, a później bierzemy diego i tego gościa "co wolał zostać w domu ze swoją starą tam było tak samo ale przynajmniej można było dobrze zjeść" który nam trochę czyści. W górniczej dolinie jak się wchodzi na początku teoretycznie nie ma walki bo wszystko powinno się omijać
@NarcoPolo: Jak gram jako strażnik, to lecę do górniczej doliny po ciężki pancerz strażnika, bo wtedy z pasem strażnika masz aż 80 obrony przed bronią.

Fabularnie nie ma znaczenia, bo i tak trzeba zaliczyć Jarkendar, żeby Vatras pomógł naprawić Oko Innosa, jednak lepiej najpierw zaliczyć questy z dodatku, bo dostaniesz Szpon Beliara, dzięki któremu gra będzie łatwiejsza, zwłaszcza pojedynki z Poszukiwaczami.
@NarcoPolo:
Najemnik - Jerkandar
Strażnik - hops po zbroję do GD i później Jerkandar
W Jerkandarze jest dużo expa i łatwych przeciwników + szpon beliara, dzięki czemu można później trochę bardziej poszaleć w GD.
Mag - na szybko robię GD, bez większego zwiedzania, następnie powrót do klasztoru po 3ci krąg i przywołanie szkieletów (głównie dlatego, że przywołanie goblinów mnie już zaczyna wk****ać).