Wpis z mikrobloga

Witam, piszę do was po pomoc, bo urząd miasta Rybnika ani sam Prezydent Kuczera nie chcą nam pomóc, a nasza gehenna trwa już kilka lat.
Sąsiad, który ma sądowy nakaz eksmisji, podobno nie może być eksmitowany z powodu korona wirusa, To co się dzieję w tym mieszkaniu, to obraz nędzy i rozpaczy, fekalia ciekną sąsiadom po suficie, dziki lokator oraz jego koledzy urządzają libacje alkoholowe, załatwiają się na klatce, karaluchy atakują mieszkania sąsiadów, a na klatce jest taki fetor, że nie można wejść. Policja jest wzywana średnio raz dziennie, ale nie można z tym nic zrobić, wszyscy nas zostawili łącznie z administracją, która rozkłada ręce, a tu nie da się żyć. Wszyscy płacimy czynsz, ale za co? za życie w takim syfie? Jesteśmy bezsilni , bo nikt nie chcę zająć się naszą sprawą...Wiecej zdjęci w kom.
#sasiad #pomocy #patologia #tematdlauwagi #prawo
źródło: comment_1595684714Zi8cqYYx1xTxkC8rTkEuVs.jpg
  • 322
Ostatnio była taka sama sytuacja w uwaga tvn, aż myślałem, że może to Twoja sytuacja.
Państwo, które powinno bronić obywateli i stawać za nimi w takich sprawach jak zwykle umywa ręce, a winowajca zamieszania nadal prowadzi proceder. W takich sytuacjach potrafi dochodzić do nieszczęścia, albo op i reszta sąsiadów dopuszcza do samo sądu albo ten patus się podpali i jeszcze może innym krzywdę wyrządzić.

Mam kumpla, który mieszka na osiedlu socjalnym, oni
@Messix: To teraz odtwórz warunki jak w kopalni w mieszkaniu, gdzie jest wentylacja, nieszczelne okna itd. Trudności z oddychaniem wcale nie obudziłyby żuli i wcale nie zaczęliby wietrzyć mieszkania, geniuszu. I wcale nie chodziło ci o tlenek węgla, który jest bezwonny i nie daje człowiekowi żadnych sygnałów podtruwania, durniu bez szkoły.
@kriksess: pokonaj go jego własną bronią. Czyli smrodem. Ktoś tam może rozlać odstraszacz na dziki, który #!$%@? nieziemsko. Jak nie zadziała, to ktoś tam może mu ładować w zamek zapałki/igły & kropelkę, albo ktoś może mu zostawić na progu pół litra wódeczki z konkretną ilością znaczków LSD w środku, którego wyślą sąsiada w inny wymiar, po którym raczej odnajdzie się już tylko w pasach, lub martwy. Powodzenia.
@Pethaf: ( ͡° ͜ʖ ͡°) obawiam się kumplu, że odstraszacz na dziki w przypadku tego smrodu jaki jest w tym mieszkaniu nie pomoże, bo menel przyzwyczajony do tego typu zapaszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kriksess: poczekaj aż się #!$%@? z kolegami (na pewno będzie to słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wbij z antyperspirantem i zapalniczką, podpal coś na szybko i ucikej. Kto uwierzy pijanemu menelowi, że nie podpalili tego sami, bo mieli jakiś zajebisty pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kriksess: Zgadajcie się i zróbcie to jakoś "na granicy prawa". Solidarnie nikt nikogo nie podpieprzy. A z mieszkania da się zrobić miejsce nie do przebywania przez organizmy żywe.
@futrzakos: odpowiedz sanepidu do podobnej sprawy
"Nie prowadzimy kontroli w mieszkaniach prywatnych - tłumaczy Elżebita Kuras, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacja Sanitarno - Epidemiologicznej w Krakowie. - Jeśli mieszkańcy mają problem mogą dochodzić swoich praw w sądzie, a my możemy dla nich sporządzić tylko opinię, czy ci lokatorzy stanowią zagrożenie dla innych - dodaje.

Podkreśla również, że sanepid nie jest uprawniony do karania takiej uciążliwej osoby. Zaznacza także, że egzekwowanie obowiązków lokatorskich należy
Była sytuacja jak od sąsiada wychodziły karaluchy. Zgłosiliśmy do odpowiednich służb, okazało się że nie mieli dostępu do wody (bracia) i załatwiali się do reklamówek które skladowali w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dezynfekcja na ich koszt kilka dni później
@spokojnyinformatyk: stały bywalec tagu, a nie rzeczywistości xDD w hurcie, choćby od goblina to są grosze. A końska dawka przemieli mu psychikę. Jak ma nie zadziałać? Ić być ekspertem z powrotem na tag dla gimbów xd
P.S Tylko zaopatrzcie się w maski tlenowe, a przed wpakowaniem delikwenta do bagażnika to uśpijcie go czymś żeby nie darł mordy. To jedyny sposób i jeszcze #!$%@? to dzieje sie niedaleko mnie, bo ja z Janko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pethaf: Ładnie pokazałeś swój poziom, plujesz się do mnie bez powodu. No ale już dobra

stały bywalec tagu, a nie rzeczywistości xDD

No i? znasz mnie? wiesz kim jestem? co robię? a nie czekaj, wiesz tylko tyle, że siedzę sobie na tagu, no okej, dalej.

w hurcie, choćby od goblina to są grosze.

Gratuluję wygrania w życie jak dla ciebie 2 tys. złotych to grosze

Jak ma nie zadziałać?

Tak ma