Wpis z mikrobloga

@acidd: biorąc pod uwagę sposób w jaki kod jest napisany - nieskończoność. Chyba, że gdzieś pod spodem są kolejne ify na zasadę powtórzonej pozycji (w sumie na tym etapie gry są zbędne). Ale to wtedy skończy się rumakowanie i zamiast samych printów trzeba będzie przechowywać układ szachownicy w pamięci
to odróżnia ludzi po studiach od ludzi po bootcampie. Chociaż wróć - kombinatorykę na tym poziomie miałem w liceum...


@kobrys13: ty to co najwyżej studia z bycia debilem mogłeś skończyć, bo widzę, że nawet treści zadania nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.

Chyba że potrafisz policzyć licealną kombinatoryką ile jest ruchów we wszystkich możliwych partiach szachowych. Jeżeli tak, to pokaż obliczenia, geniuszu.
@kobrys13: Ludzi po bootcampie wyróżnia również mniejsze ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@acidd Poczytaj o kombinatoryce choćby na matemaksie. Mogłeś to przegapić w szkole, bo to jest zwykle kilka lekcji i później się do tego nie wraca.

Np jak rzucasz trzema kostkami to masz 6*6*6 możliwych kombinacji.
kiedyś kółko i krzyżyk tak zrobiłem, pierwsza gra :-)


@gmekowsky: o tak samo robiłem XD to jeszcze czasy technikum jak mieliśmy na informatyce zrobić prostą gierkę w html/js -> stwierdziłem, że walnę sztuczną inteligencją w postaci sztywnej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)