Wpis z mikrobloga

Miałem właśnie spięcie z kobitą, która w ten sposób zaparkowała swoje auto. Zwróciłem jej uwagę, że nie ma kurde jak przejść, więc ma je przeparkować. W odpowiedzi dostałem same evergreeny:
- A gdzie mam niby zaparkować, tu nigdzie nie ma miejsca?
- Ja jestem pielęgniarką i spieszę się do pacjenta, nie mam czasu na szukanie miejsca
- Może się pan przecież jakoś przecisnąć.
- Ciekawy czy pan będzie taki mądry jak pan kiedyś będzie pomocy potrzebował (xD)
- A dzwoń sobie chu*u ile chcesz - rzuciła odchodząc, gdy zobaczyła że wyciągam telefon, aby zrobić jej fotę. Więc zadzwoniłem na straż miejską.

Bez przekonania trochę, bo wiedziałem że dojazd zajmie im pewnie z godzinę. Ale baba musiała mnie z daleka obserwować czy auta nie zarysuję, bo chyba zmiękła jej faja jak zobaczyła że z kimś gadam. Wróciła i odjechała, kręcąc z dezaprobatą głową, że ludzie potrafią być tacy bezczelni.

A ja po raz kolejny zostałem zadziwiony czyjąś bezmyślnością, egoizmem i butą.


#warszawa #swietekrowy #parkowanie #podludzie
advert - Miałem właśnie spięcie z kobitą, która w ten sposób zaparkowała swoje auto. ...

źródło: comment_1595496891sro88hWzAe3npOTNRECtP8.jpg

Pobierz
  • 83
czasem się ktoś naprawdę gdzieś spieszy, czy musi na chwilkę na szybko stanąć, różnicy wielkiej to nie robi


@buddhadubbudbuddy: ale jak to różnicy nie robi? xD czy ty ślepy jesteś? kobieta zastawiła cały chodnik. przejście osoby pieszej wiąże się z przeciskaniem między autami. przejechanie wózkiem jest absolutnie niemożliwe, osoba starsza która nie może się swobodnie wyginać też nie przejdzie, to jak się to ma do tego "nierobienia różnicy"?
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina zapamiętałem twój komentarz ze znaleziska o samochodozie, zobacz jak dobrze działa upominanie/zwrócenie uwagi xD
babka nie tylko kompletnie zlała OPa, ale uważa, że racja jest po jej stronie, przeparkowała tylko dlatego, że się przestraszyła, że dostanie mandat, nawet jakby tylko 100zł dostała to i tak pewnie min. 2h jej pracy, także upominanie kogokolwiek nie ma żadnego sensu xd
@modzelem: nie mogę tego znaleźć teraz w historii, bo przy zmianie layoutu mi się skasowała, ale próbowałem raz zgłaszać przez 19115 pojazd tak mocno ewidentnie łamiący przepisy. info że patrol wysłany na miejsce nie stwierdził zdarzenia dostałem następnego dnia. nie wiem, czy po prostu po takim czasie przyszło powiadomienie, czy faktycznie tyle im zajęło, ale jakoś większe zaufanie do tej aplikacji mam przy zgłaszaniu jakichś awarii, itp.
tragedia by Ci sie stala gdybys pzreszeld po prostu obok


@InterferonAlfa_STG: Jemu pewnie nie, ale ja w tej chwili mam złamaną nogę i chodzę o kulach. I dużo trudniej byłoby mi przejść, bo się nie przecisnę z kulami, a iść naokoło jest trochę męczące.
Ja bym nie dzwonił i nawet na to uwagi bym nie zwrócił, ale gość ma rację. Nie można zgadzać się na wszystko.
Są ludzie starsi, z wózkami