Wpis z mikrobloga

Miałem właśnie spięcie z kobitą, która w ten sposób zaparkowała swoje auto. Zwróciłem jej uwagę, że nie ma kurde jak przejść, więc ma je przeparkować. W odpowiedzi dostałem same evergreeny:
- A gdzie mam niby zaparkować, tu nigdzie nie ma miejsca?
- Ja jestem pielęgniarką i spieszę się do pacjenta, nie mam czasu na szukanie miejsca
- Może się pan przecież jakoś przecisnąć.
- Ciekawy czy pan będzie taki mądry jak pan kiedyś będzie pomocy potrzebował (xD)
- A dzwoń sobie chu*u ile chcesz - rzuciła odchodząc, gdy zobaczyła że wyciągam telefon, aby zrobić jej fotę. Więc zadzwoniłem na straż miejską.

Bez przekonania trochę, bo wiedziałem że dojazd zajmie im pewnie z godzinę. Ale baba musiała mnie z daleka obserwować czy auta nie zarysuję, bo chyba zmiękła jej faja jak zobaczyła że z kimś gadam. Wróciła i odjechała, kręcąc z dezaprobatą głową, że ludzie potrafią być tacy bezczelni.

A ja po raz kolejny zostałem zadziwiony czyjąś bezmyślnością, egoizmem i butą.


#warszawa #swietekrowy #parkowanie #podludzie
advert - Miałem właśnie spięcie z kobitą, która w ten sposób zaparkowała swoje auto. ...

źródło: comment_1595496891sro88hWzAe3npOTNRECtP8.jpg

Pobierz
  • 83
@ArchDelux: tak jak pisałem wcześniej, zreflektowałem się, bo nie przyjrzałem się zdj tylko przeskrolowałem na szybko, bo stwierdziłem, że kolejne sranie się wykopków o nic. Tutaj faktycznie babka tragicznie stanęła, ale nadal utrzymuję swoje stanowisko, że w wielu sprawach ktoś stanie troszkę nie tak, różnicy to nie robi, za 2 minuty go tu nie będzie, a wykop peel zlatuję się, aby stać na straży porządku i w iście ormowskim stylu szukać
@NPC_358034 dobrze zrobił zwracając uwagę, ale dzwonienie na bagiety to już lekka przesada. Wystarczylo powiedzieć że ktoś pani porysuje przypadkowo i bedzie miala pretensje do siebie. Takie rzeczy działają. Mnie szlag trafia gdy koło lidla koło miejsc dla niepełnosprawnych przy samym wejściu do sklepu na żeberkach parkują samochody. Mówie wtedy na głos że to są miejsca dla niepełnosprawnych umysłowo i że potem bedzie płacz że auto wózkiem zarysowane. Kilka razy widziałem jak
Bez przekonania trochę, bo wiedziałem że dojazd zajmie im pewnie z godzinę


@advert: @advert: pro-tip. Robisz zdjęcie takiemu autu. Wysyłasz na adres emailowy swojej lokalnej Straży Miejskiej. Dodajesz treść taką jak w spoilerze. Czekasz około dwóch tygodni i przychodzi powiadomienie o pouczeniu lub ukaraniu mandatem. Dzwonić i czekać na SM jest bez sensu.

@advert: bylo trzeba jej powiedziec, ze ok, ze sprobujesz sie przecisnac jak bedziesz wracal, bo wlasnie idziesz odbierac zbroje, kolczuge i ostrogi od kolegi i sam jestes ciekaw, czy sie wcisniesz w takim stroju.
@InterferonAlfa_STG: a nie chodzi o pewne zasady? Czy fakt, że samemu nie jedzie się na wózku inwalidzkim czy nawet z wózkiem dziecięcym sprawia, że ma się być obojętny na potencjalne utrudnianie poruszania się takim osobom?