Wpis z mikrobloga

@Regaziatko: Eee tam ostatnio tyle banów rozdali ze juz im się chyba znudziło banowanie za nic, no nie? Michael Protein was about to end his night shift in the server room. Outside his indebted property, two goats from Poznan were rubbing togheter with parts of their bodies, which Protein preffered not to

kurła bedzie czy nie bedze
  • Odpowiedz
Każda duża firma powinna rozumieć, że jej zyski są zagrożone doprowadzeniem faszystów do władzy.


@szary_obcy: Dlatego mam nadzieję, że Lewica nigdy nie dojdzie do władzy, a w następnej kadencji sejmu nie będzie mieć swoich posłów.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: poprawcie mnie, ale tam chodziło o wpływ na rynki finansowe, a nie na obiektywną sytuację gospodarczą, no i ci analitycy chyba nawet nie podejmowali się decydować, czy ten program jest realny w obliczu dziury budżetowej. Jeśli nawet Bosak nie wiedział, skąd pieniądze na pokrycie swego programu, to czy analitycy się nad tym zastanawiali? wątpię
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: człwieku ale czego Ty bronisz? Ten "raport" jest tak slaby, powinien być już dawno zapomniany. Jest zrobiona analiza z oszacowaniem kosztów propozycji i ten "jego" program jest poniżej krytyki. Deficyt budżetu rocznie byłby o 80mld większy po wprowadzeniu tych propozycji.
  • Odpowiedz
@1marcin1: Bronię wolności słowa, przecież ING nie wycofało swojej analizy pod naciskiem tego, że jest ”slaby” tylko dlatego, że niepełnosprytni lewacy zrobili jazdę o jego autora, co będzie kolejne, zakaz wstąpień publicznych tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy albo nazwisko Bosak?

+ Dostałem bana za tego mema, kiedy przekleństwo było ocenzurowane.
  • Odpowiedz