Wpis z mikrobloga

Boże jak cudownie wstać wypoczętym bez suchości w ustach, bólu głowy i stu pytań w głowie "co ja wczoraj #!$%@?łem?" Półtora roku wolności od tego gówna : ))))))))
#alkoholizm
  • 145
  • Odpowiedz
Ja tez juz półtora roku !
Co prawda nigdy bardzo duso nie pilem, a od kiedy znaleźli mi arytmie postanowiłem i tak sukcesywnie zmniejszać te ilość az półtora roku temu powiedzialem w końcu "walic to".
Naprawde czuje sie o wiele lepiej a dzieki temu ze nie pale nie pije jem zdrowo i nie biorę żadnych gówien to coraz bardziej odczuwam moja przewage finansowa nad ludźmi z mojego rocznika których nie stać na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: a ja sie wczoraj elegancko #!$%@? jak ksieciunio, nie pamietam troche ale nic nie #!$%@? grzecznie spac o 23 a dzisiaj juz sie uratowalem woda i piekna pogoda sobie odpoczywam.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy gratuluję Mireczku, człowiek wypoczęty to człowiek szczęśliwy :). Moje zdanie jest takie, że jak umiesz zachować umiar i być asertywnym, to nie musisz sobie niczego odmawiać i liczyć "ostatnie dni od". Jedno - dwa piwka, bonio (oczywiście na wakacjach) i na kolejny dzień wstajesz jak nowonarodzony, na dodatek wczoraj super się bawiłeś i nie zrobiłeś nic głupiego.

Ludziom, którym niewiele potrzeba żeby "popłynąć", to rzeczywiście lepiej działać zero-jedynkowo.
  • Odpowiedz
Powiem tak, piję bardzo często, nigdy sam, zazwyczaj sporo,do oporu i twierdze, że alkohol jest spoko. Tylko musi być dobry, żadne żołądkowe czy żubrówki. Budzisz sie rano bez kaca, jak umyjesz wieczorem zęby, to kapcia też nie ma. Jak prowadzisz aktywny tryb życia i się dobrze odżywiasz, alkohol jest wtedy miłym dodatkiem i w niczym nie przeszkadza. Jak ktoś nie jest dzbanem to też nie ma problemu z odstawieniem.
  • Odpowiedz
Jak ktoś po odstawieniu całkowicie alkoholu widzi jakieś zmiany w samopoczuciu to albo mu się wydaje, albo jest alkoholikiem. Dla normalnego człowieka nawet nawalenie się raz na jakiś czas (to nie oznacza regularnie co tydzień) nie będzie miało jakiegoś negatywnego efektu oprócz kaca na drugi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz