Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Owlis: w sumie co gorsze, obrzydliwa transfobia czy rasizm? W końcu osoby trans mają chyba w życiu jednak gorzej, ogromny odsetek samobójstw, pseudolekarze oferujący trwałe okaleczenie genitaliów, i rożne inne szykany, jak to co szykują im na przykład w Rosji. A czarnoskórzy generalnie jednak żyją o wiele lepiej i spokojniej...
  • Odpowiedz
  • 54
@Another_One: oba sa #!$%@?, staram sie po prostu wytknac #!$%@? wykopkow ktorzy smieja sie ze swoich rodzicow ogladajacych kabarety podczas gdy sami smieja sie z takiego samego gowna uwazajac sie przy tym za „lepszych”
  • Odpowiedz
@Owlis: jeśli sztuce i architekturze mogło się znaleźć miejsce dla brutalizmu, a w memach naszej kontrkultury istnieje żółta morda Jana Pawlacza 3, to i naturalnie jest miejsce dla brutalizmu komicznego, z racji absurdów polit poprawnych komunistów z USA.
  • Odpowiedz
@Owlis: zarówno jednego jak i drugiego nie jestem w stanie obejrzeć, ale myślę że nie da się porównać w taki sposób obu tych rzeczy ʕʔ
  • Odpowiedz
@Owlis: wydaje mi się, że w pierwszym przypadku chodzi tylko o przerysowanie i pokazanie śmiesznego zachowania kobiet, a w tym drugim bardziej o wyśmianie ruchu LGBT poprzez pokazanie tego, że ludzie którzy promują ten ruch nie są tacy wyrozumiali dla białego, który czuje się czarny jak dla faceta, który czuje się kobietą.
  • Odpowiedz
  • 7
@ptr55: tylko ze wiesz ze on sie nie czuje czarnoskorym (i srodowiska trans odnosza sie tylko do plci, nie rasy i o tym tez dobrze wiecie). dodatkowo wysmiewa blackface ktory w polsce wydaje sie blachostka ale w ameryce juz takie smieszne nie jest. no chyba ze dla rasistow XD
  • Odpowiedz
@Owlis Nie, nie jesteśmy. Patrzac na to co sie dzieje w ameryce - to wy (lewacy) jestescie ultra rasistami w stosunku do bialych.

Idz kolego lepiej całować czarnych po nogach
  • Odpowiedz