Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie mogę się doczekać oburzenia konserw jak się dowiedzą, że koleś jest homo i lubi się przebierać za babę


@RobieZdrowaZupke: Większa beka z lewaków, którzy słusznie używają tego jako argumentu na pokazanie że ktoś jest czubem
  • Odpowiedz
@Owlis: To nie jest rasizm, tylko trans-kolor skóry. Facet uważa, że jest murzynem, więc dlaczego mu należy w tym przeszkadzać, niech sobie żyje jak chce.

A jak baba robi sobie operacje, zmienia akt urodzenia i staje się mężczyzną to też się z tego śmiejecie?
  • Odpowiedz
@Owlis: Moment, czyli przebieranie się za babę to obraza transekualnych osób?

Tak, oba są słabe ale nie wiem co w tym rasistowskiego, że gościu parodiuje stereotypowego, biednego czarnego ze Stanów. Jak by parodiował Polską patologię na dorobku za granicą to znaczy, że jest ksenofobem automatycznie? Co jeżeli Polak by zrobił taką parodię, ojkofobia czy cholera wie co?

Szanujmy się i nie używajmy amerykańskiego znaczenia słowa "rasizm", bo ja mogę mieć
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Owlis: ja nie jestem rasistą, a mnie śmieszył ten stream. Tak samo jak nie musisz być pedofilem żeby śmieszył cie czarny humor na temat księży.
  • Odpowiedz