Wpis z mikrobloga

Kiedyś, gdy mieszkałem we Wrocławiu, lokalny proboszcz miał psa. Ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu. Sprawa toczyła się latami.

W końcu, ok. miesiąc temu, jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna, który ożenił się z dziewczyną, której stryjeczny dziadek miał zespół niespokojnych nóg.

Znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu więc super maść którą produkują z kwasu hialuronowodorowego i pasty umom. Maść pomogła natychmiast.
Musiał wyjechać do Czech, by poddać się kuracji. Tam poznał cudowną Czeszkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki.

Do czego zmierzam, otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z haluksem u lewej stopy.
I właśnie syn tej ciotki prosił, żeby przypomnieć, że jutro #trojmiejskiewykopiwo, w Pułapce. Zmienia się godzina -- na 19:06.

#gdansk #gdynia #sopot
Pobierz Polinik - Kiedyś, gdy mieszkałem we Wrocławiu, lokalny proboszcz miał psa. Ten pies p...
źródło: comment_1594924869jipMMsaCVIpXQnHD6bIjXs.jpg
  • 41
Wołam zainteresowanych (137) z listy trojmiejskiewykopiwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

@IrvinTalvanen @nowik @Out0fControl @Bladi89 @parasolki @Zkropkao_Na @pozzytywka @VeryApe @PanKtos @kyudo @Marmite @Cavaron @Czerw2 @Adammik @Saashaa @sower @cabis @hrbmx @Tryglav @ncpnc @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy @susi33 @bgonzo @Roballo @pavel_ @gorfag @kluen @Dezzerter @faun69 @CoconutPirate @rhys @Kristof7 @Etykieta @Wyrewolwerowanyrewolwer @Marpop @HEADHuNtErtcz @cofko @WOiOwnik @qwerter @eisen @PatelniaDoMieleniaMiesa @yneb @jrider @nicdwarazy @zkandal @baryla94 @catch @prawyczek @