Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kasahara no właśnie dlatego mi to nie pasowało. Kurczę, suszarka, wow. I co? Po praniu od razu można włożyć ubrania i są już zupełnie suche jak się je wyciąga? Często z niej korzystasz czy wolisz normalne suszenie?
Nigdy nie zrozumiem na cholere ktos pakuje w siebie 2 lub 3 krotnosc swojej normy kalorycznej zeby uzyskac te mistyczna "mase".
Jedyna mase jaka w ten sposob uzyskasz to tluszcz, z tluszczu miesnie sie nie zbuduja.
A potem katuja sie wszyscy na jakichs #!$%@? redukcjach gdzie po x miesiacach zarcia w opor nagle ucinaja ilosc spozywanych kalorii 2 lub 3 krotnie i zdychaja z glodu.
Miesnie mozna budowac przy zwyklej podazy kalorycznej,
@Sierzant_Stuleja:

Ale Ty do mnie mówisz? Halo?

- Rozumiesz, że ja na 5000 kcal nie tyję? xD A trzymam wagę w miejscu? To moje zapotrzebowanie kaloryczne. Oprócz 5 treningów siłowych robię codziennie 30 minut cardio oraz 15-25 tysięcy kroków dziennie. To bardzo duża aktywność. Waga wzrosła tylko na odbiciu z racji glikogenu i zmiany w podaży węglowodanów. Po jej wzroście trzyma się/spada. Obiektywnie dołożyłem hmmm 1,5-2 kg w miesiąc? xDDD "no
@Kasahara: to ile tego teścia teraz leci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w sumie czemu/jaka stoi za tym historia, bo dość sporadycznie śledzę mirko, a mnie to zaciekawiło
@pokey:

Taka, że więcej ma swoje plusy niewątpliwe i minusy. Dostałem plusy, na których nie do końca mi zależało i inne niż oczekiwałem i z minusami to samo. Chciałem po prostu spuchnąć mocniej wodą zmienić dawkę i sam. poziom estrogenu. Moze po prostu za krótka zmiana i np. za 10 dni by było ok. Może by nalezało ją zacząć wcześniej a nie 6 dni przed maksami - warto było sprawdzić! Szczególnie
@PeeM69:

Pisałem kilka razy tutaj o rekompozycjii

- U osób z małym stażem
- U osób po przerwie lub wracających do kontuzji
- U osób, które mocno zwiększa liczbę sterydów lub przejdą z bycia naturalem do SAA
- U osób bardzo grubych np. z +25 % BF

Ja zaczynam 5 rok stażu i raczej cieżko by mi było uzyskać takowy efekt. Zazwyczaj rekompozycja bywa redukcją w praktyce :). CPM jest zmienne
@przemianawdzika: trójboju, w kulturystyce zawsze bym miał ostatnie miejsce nawet na poziomie zawodów w jakiejś wsi. Mam super spieprzone proporcje - biodra szerokie, że mogę rodzic dzieci i rozstaw obojczyków/obręcz barkową wąską jak kobieta. Tego nie przeskoczę.